KSO Merkez Ofis
Merkez Ofis Gebze Temsilciliği Çayırova Temsilciliği Dilovası Temsilciliği İMES İrtibat Ofisi
Adres Fuar İçi 41040
İzmit / KOCAELİ
Adres Arapçeşme Mah. Kavak Cad.
Bayramlar Plaza N.16 Kat:3
Gebze / KOCAELİ
Adres TOSB – TAYSAD ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ 1.CADDE 11.Yol 41480 İtfaye Binası Çayırova
Gebze / KOCAELİ
Adres 1.Kısım Tuna Caddesi No:4 (Dilovası OSB Müdürlüğü Binası Giriş Katı)
Dilovası / KOCAELİ
Adres Kocaeli – Gebze VI.(İmes) Makina İhtisas
Organize Sanayi Bölgesi Bölge Müdürlüğü
Çerkeşli – DİLOVASI / KOCAELİ
Telefon 262 315 80 00 Telefon 262 315 80 70-74 Telefon 262 315 80 75-76 Telefon 262 315 80 78-79 Telefon 262 315 80 68-69
Fax 262 321 90 70 Fax 262 641 01 05 Fax 262 658 29 22 Fax 262 754 09 86 Fax 262 290 92 23
Mail kso@kosano.org.tr Mail gebze@kosano.org.tr Mail cayirova@kosano.org.tr Mail dilovasi@kosano.org.tr Mail dilovasi@kosano.org.tr
Harita üzerinde görmek için tıklayın Harita üzerinde görmek için tıklayın Harita üzerinde görmek için tıklayın Harita üzerinde görmek için tıklayın Harita üzerinde görmek için tıklayın

GENEL SEKRETERLİK


Genel Sekreter Memet B. TURABİ mturabi@kosano.org.tr (262) 315 80 00 / 09
Genel Sekreter Yardımcısı Elif BİLGİSU ebilgisu@kosano.org.tr (262) 315 80 18
Genel Sekreter Yardımcısı M. Egemen MERT emert@kosano.org.tr (262) 315 80 50
Yönetim Kurulu Başkanı Yönetici Asistanı Elif NEBİLİR enebilir@kosano.org.tr  (262) 315 80 03
Genel Sekreterlik Yönetici Asistanı Murat ÖZER mozer@kosano.org.tr (262) 315 80 09

DANIŞMANLAR


Temsilcilikler Koordinatörü ve Danışmanı Necmettin BAYRAKTAR necmettin@kosano.org.tr (262) 315 80 71
Basın Danışmanı Ahmet KURT akurt@kosano.org.tr (262) 315 80 20
 
 

BELGE HİZMETLERİ SERVİSİ


Belge Sorumlusu Tufan KATIRCI tufan@kosano.org.tr (262) 315 80 65
Belge Uzmanı Hatıra YILMAZ ÇİFTTEPE hatira@kosano.org.tr (262) 315 80 64
Belge Memuru Mansur ZOR  mansur@kosano.org.tr (262) 315 80 67

ÜYE HİZMETLERİ SERVİSİ


Üye Hizmetleri Sorumlusu Atilla YELDAN atilla@kosano.org.tr (262)315 80 41

GEBZE TEMSİLCİLİĞİ


Gebze Temsilcisi ve Temsilcilikler Koordinatörü Necmettin BAYRAKTAR necmettin@kosano.org.tr (262) 315 80 71
Belge Uzmanı Mahmut TATLI mahmut@kosano.org.tr
gebze@kosano.org.tr
(262) 315 80 72
Belge Memuru Berk Han AY berk@kosano.org.tr  (262) 315 80 74
 Belge Memuru Fulya AKSOY fulya@kosano.org.tr  (262) 315 80 73

ÇAYIROVA (TOSB) TEMSİLCİLİĞİ


Çayırova Temsilcisi Aytuğ AKYILDIZ aytug@kosano.org.tr
cayirova@kosano.org.tr
(262) 315 80 76
Belge Uzmanı H.Serhan DEMİR sdemir@kosano.org.tr (262) 315 80 77
Belge Memuru  Yiğit Emin KALAYCIOĞLU yigit@kosano.org.tr (262) 315 80 75

DİLOVASI TEMSİLCİLİĞİ


Belge Uzmanı Hakan KARAMAN hakan@kosano.org.tr

(262) 315 80 79
(262) 315 80 69
Belge Memuru Hanife ODABAŞ hodabas@kosano.org.tr (262) 315 80 78
Belge Memuru Murat KAYA mkaya@kosano.org.tr (262) 315 80 68

İLETİŞİM HİZMETLERİ SERVİSİ


İletişim Hizmetleri Sorumlusu Sema KARAVAR ALTIN sema@kosano.org.tr (262) 315 80 63
İletişim Hizmetleri Memuru Zehra AKYOL zehra@kosano.org.tr (262) 315 80 60
Santral Memuru Gülten ERDEM gulten@kosano.org.tr (262) 315 80 00

MALİ İŞLER SERVİSİ


Mali İşler Memuru  Eser ALTINDAĞ eser@kosano.org.tr  (262) 315 80 43

İŞ GELİŞTİRME SERVİSİ


Kalite ve Çevre Sistemleri Uzmanı Aynur HACIFETTAHOĞLU aynur@kosano.org.tr (262) 315 80 56
Uluslararası İlişkiler Uzmanı Esra KANPARA esra@kosano.org.tr (262) 315 80 54
Uluslararası İlişkiler Uzmanı Seda AYDIN seda@kosano.org.tr (262) 315 80 58
Proje Geliştirme Uzmanı Aylin ASLAN aylin@kosano.org.tr (262) 315 80 57
Araştırma Uzmanı Dila DENİZHAN ddenizhan@kosano.org.tr (262) 315 80 55

MESLEK KOMİTELERİ SERVİSİ


Meslek Komiteleri Uzmanı Seçkin ÖKTE sokte@kosano.org.tr (262) 315 80 62

İNSAN KAYNAKLARI SERVİSİ


İnsan Kaynakları Uzmanı Aydın KILINÇ aydin@kosano.org.tr (262) 315 80 45

İDARİ İŞLER SERVİSİ


İdari İşler Sorumlusu Şehittin ÇOKER sehittin@kosano.org.tr (262) 315 80 53
Bilgisayar Teknikeri Rahmi ÇELİKEL rahmi@kosano.org.tr (262) 315 80 36
Sistem ve Ağ Uzmanı Mehmet Oğuzhan ÖZKURT oguzhan@kosano.org.tr (262) 315 80 35
Lojistik Personeli M. Akif BAĞDAÇİÇEK akif@kosano.org.tr (262) 315 80 99
Lojistik Personeli Hakan BAĞTI  hakanb@kosano.org.tr  (262) 315 80 99
Teknisyen Nihat KESER nkeser@kosano.org.tr (262) 315 80 81
Bahçıvan İbrahim AKBULUT ibrahim@kosano.org.tr (262) 315 80 00