SEKTÖRÜNÜZDEKİ YERİNİZİ ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

Marmara Bölgesi’nde faaliyet gösteren başarılı sanayi kuruluşlarının ödüllendirilmesi amacıyla bu yıl 10.’su düzenlenen “Sektörel Performans Değerlendirme” ödül organizasyonu için başvurular 10 Kasım 2017 tarihine kadar uzatıldı.

Sayın Üyemiz,

Marmara Bölgesi’nde faaliyet gösteren başarılı sanayi kuruluşlarının ödüllendirilmesi amacıyla bu yıl 10.’su düzenlenen “Sektörel Performans Değerlendirme” ödül organizasyonu için başvurular alınmaya başlamıştır.

Kocaeli Sanayi Odası önderliğinde düzenlenen organizasyonun Çözüm Ortakları arasında; Price Waterhouse Coopers Türkiye, Kocaeli Üniversitesi, Gebze Teknik Üniversitesi, Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı, Türkiye Kalite Derneği ve Doğu Marmara ABİGEM A.Ş. yer almaktadır. Bölgesel Ortakları ise; Marmara Bölgesinde yer alan Doğu Marmara Kalkınma Ajansı, İstanbul Kalkınma Ajansı, Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı, Güney Marmara Kalkınma Ajansı ve Trakya Kalkınma Ajansı’dır.

Verimlilik, Yenilikçilik ve Markalaşma, Topluma Katkı ve Çevre, İstihdam, Çalışanların Geliştirilmesi ve Bilinçlendirilmesi, Dış Ticaret ve Finansal Sonuçlar olmak üzere 7 farklı kriterde değerlendirilmektedir.

Bugüne kadar Tüpraş, Ford Otomotiv, Kent Gıda, Arçelik-LG, Kordsa Global, Namet Gıda, Aygaz A.Ş. gibi Türkiye’nin önde gelen firmaları ile beraber birçok KOBİ’nin de ödül aldığı organizasyonun ödül almaya hak kazanacak kuruluşları ödüllerini, Aralık ayı içerisinde TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu’nun katılımıyla gerçekleştirilecek ödül töreninde alacaklardır.

Firmanız Bu Değerlendirmede Neden Yer Almalı?

Geri Bildirim Raporu

Tanınma ve Prestij

Karşılaştırma yapabilme imkanı

Kuruluşunuzun rekabet için iyileştirmesi gereken konular hakkında bilgi edinme imkanı

SANTEK’18 Fuarında “Sektörün Yıldızları” bölümünde ücretsiz yer alma imkanı

Son başvuru tarihi 10 Kasım 2017 olan organizasyona başvuru için; www.sektorelperformans.org web sitesi üzerinden başvuru formunu indirerek 2015 ve 2016 yılı değerlerinizi kapsayacak şekilde doldurmanız yeterlidir.

Detaylı Bilgi için: Aylin Aslan  0262 315 80 57, aylin@kosano.org.tr

                            Aydolu Elif Yıldırım, 0262 323 08 56, eyildirim@abigemdm.com.tr