KSO’nun ABD Solar Power Fuarı ve Kanada’ya Heyet Ziyareti

Paylaş

Sayın Üyemiz,

Odamız, firmaların rekabet gücünü arttırmak ve dış pazarda iş ortakları bulmalarını sağlamak amacıyla yurtdışı heyet ziyaretleri düzenlemektedir.

Bu kapsamda, 23 Eylül – 29 Eylül 2019 tarihlerinde, ABD Salt Lake City’de düzenlenecek Solar Power International Fuarı ziyareti ve Kanada tarafına yapılacak olan firma ve bölge ziyaretlerini kapsayan bir heyet ziyareti düzenlenmesi planlanmaktadır.

Solar Power Fuarı İlgili Sektörler:
Güneş enerjisi
Akıllı enerji
Enerji depolama

Heyet programı kapsamında Kanada’nın Toronto şehrine de bir heyet ziyareti yapılacak olup, burada da, çeşitli kurum ve kuruluşlara iş ziyaretleri yapılacaktır.

Uçak, transfer ve konaklama hizmetlerini içeren paket programın tahmini maliyeti 20.000 TL. olup, fiyat, etkinlik tarihinde değişkenlik gösterebilir. Gerekli şartlar karşılandığı takdirde firmalarımız, devlet desteklerinden yararlandırılacaktır.

İlgili heyet organizasyonuna katılmak isteyen firmalarımızın, 22 Temmuz 2019 Pazartesi günü mesai bitimine kadar www.kosano.orgr.tr adresindeki “Eğitim, Seminer, Fuar Başvuruları” bölümündeki “ABD ve Kanada Heyet Ziyareti” bölümünü tıklayarak kayıt yapmaları gerekmektedir. 

Kayıt için tıklayınız.