MECSPE 2016 Uluslararası Mekanik Fuarı Hakkında

10 Aralık 2015

Sayın Üyemiz,

İzmir İtalyan Ticaret Odası (www.cciizmir.org) 1994 yılında kurulmuş 1997 yılında İtalyan Hükümeti tarafından tanınmıştır. İtalyan Ekonomiyi Geliştirme ve Uluslararası Ticaret Bakanlığı’na bağlı olarak Türkiye’deki diğer İtalyan kurumlarla işbirliği içerisinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Başlıca amacı Türk ve İtalyan firmalar arasındaki işbirliğini geliştirmeye yönelik etkinlikler gerçekleştirmektir.

Bu amaca yönelik olarak, İzmir İtalyan Ticaret Odası 17 – 19 Mart 2016 tarihlerinde Senaf Fuarcılık tarafından Parma’da düzenlenecek olan “MECSPE 2016 Uluslararası Mekanik Fuarı”na ziyaretçi heyeti organize edecektir. Heyete katılım 5 firma ile sınırlandırılacaktır. Firma yetkilileri, Fuar’ı ziyaret edecek, katılımcı İtalyan firmalarla ikili görüşmeler gerçekleştireceklerdir.

Organizasyona:

Otomotiv, elektromekanik, gıda, sağlık, havacılık, enerji sektörlerinde kullanılmak üzere makine ve teknoloji (hassas işleme, yüzey işleme, kalıp ve otomasyon) ithalatı yapabilecek firmaların satın alma yöneticileri davet edilmektedir.

Ayrıca 16 Mart 2016 tarihinde Robot Forum, “Uluslararası Otomasyon ve Robotik Alan Konferansı” düzenlenecektir. İlgilenen firmalar bu konferansa da katılım sağlayabileceklerdir. Robot Forum Konferansı’na katılmak isteyen firmaların, katılımlarını başvuru formu üzerinde belirtmelerini rica ederiz. Konferans detaylarına web sitesinde ulaşabilirsiniz. (http://www.robot-forum.it/en/)

Katılım düşünen her firmadan bir yetkilinin;

Parma’daki 3/4 gece konaklamaları,

Bologna havaalanı/ Parma otel/ havaalanı transferleri,

Otel/fuar alanı/otel transferleri,

Öğle ve akşam yemekleri,

İkili görüşmelerin organize edilmesi ve

Fuara ücretsiz girişi karşılanacaktır.

Heyete Odamızdan İtalyanca bilen bir yetkili eşlik edecektir.

Organizasyona katılım ücreti 250 Euro’dur.

Başvurmak isteyen firmaların, ekte bulunan başvuru formunu İngilizce doldurarak en geç 25 Aralık 2015 Cuma günü saat: 18:00’e kadar Odamıza iletmeleri gerekmektedir. Başvuru formunun İngilizce ve bilgisayar ortamında doldurulması gereklidir.

Başvurular elimize geçiş sırasına göre değerlendirilecek olup, Senaf Fuarcılık tarafından değerlendirilecek ve değerlendirme sonuçları Odamız tarafından başvuru sahiplerine yazılı olarak iletilecektir.

Fuar ve fuarda gerçekleştirilecek etkinlikler ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için fuar web sitesini ziyaret edebilir, (http://www.mecspe.com/en/) ekte yer alan fuar broşürünü inceleyebilirsiniz.

Detaylar için Odamızdan Proje Koordinatörü Şule Bağrıyanık ile iletişime geçebilirsiniz.

İzmir İtalyan Ticaret Odası

Camera di Commercio Italiana di Izmir

Cumhuriyet Bulvarı N.123 Mayıs Is Merkezi 5/504
Alsancak – Izmir TURCHIA
Tel:  00 90 232 464 77 47

Fax: 00 90 232 464 07 39

erenalpar@cciizmir.org
www.cciizmir.org

Başvuru Formuna ulaşmak için tıklayınız.

Etkinlik broşürüne ulaşmak için tıklayınız. 

Paylaş