Abigem

abigem

“İş Geliştirme Merkezi” uygulamalarının Türkiye’deki ilk örneklerinden olan Doğu Marmara Avrupa Birliği İş Geliştirme Merkezi (ABİGEM) A.Ş., yenilikçi Küçük ve Orta Ölçekli İşletmelerin yönetimsel ve teknik altyapılarının geliştirilmesinde, birleştirici ve tamamlayıcı servis kolları ile öncü rolünü devam ettirmektedir. Bu hedefin bilincinde 2002 yılında kurulan merkez, uzmanlaşmış servis kollarıyla, hizmet ihtiyacı olan işletmelere anında cevap verebilmektedir.

Doğu Marmara ABİGEM A.Ş.’ nin ortaklık yapısında Kocaeli Sanayi Odası, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası, Yalova Ticaret ve Sanayi Odası, Bolu Ticaret ve Sanayi Odası, Gebze Organize Sanayi Bölgesi Teknopark A.Ş., gibi Marmara Bölgesinin ekonomik hayatının önemli oyuncuları yer almaktadır.

Doğu Marmara ABİGEM A.Ş. KOBİ’lerin ihtyaçları göz önüne alınarak oluşturulan hizmet paketlerini sürekli geliştirerek ve yaygınlaştırarak iş dünyasına yeni yaklaşımlar getirmek ve bölgesel kalkınmaya katkıda bulunmak en önemli hedefleridir.

Ayrıntılı Bilgi için :http://www.abigemdm.com.tr