16.KOBİ Zirvesi

8 Aralık 2020

Sayın Üyemiz,

Üretimin, ticaretin ve hizmetin tüm alanlarında KOBİ’lerin yaşadığı sorunlara çözüm bulmak; ülkemizin büyümesinde ve kalkınmasında kalıcı başarıyı yakalaması için KOBİ’lere sürdürülebilir rekabet gücü kazandıracak yol haritalarının çizildiği, geleneksel hale gelmiş olan  KOBİ Zirveleri’nin XVI’si; TOSYÖV, TİM, TOBB ve KOSGEB işbirliği ile DenizBank Ana Sponsorluğunda sanal ortamda ONLİNE olarak gerçekleştirilecektir.

TOSYÖV tarafından 08 – 09 Aralık 2020 tarihleri arasında ONLİNE  düzenlenecek KOBİ Zirvesinin bu yıl ana teması “Pandemi Süreci ve İhracat”.  İhracatın tüm alanlarında yaşanılan sorunlar irdelenecektir.

Dünyada yaşanan Pandemi dolayısı ile ONLİNE olarak sanal ortamda gerçekleştirilecek, Ülkemiz ekonomisine katkısı tartışılamayacak kadar önemli olan XVI. KOBİ Zirvesi 8 Aralık 2020 Salı günü  09:30 – 10:30 saatleri arasında Açılış konuşmaları ile başlayacaktır.

Zirve Programına ve oturumlara ilişkin ayrıntılar ekte bilgilerinize sunulmaktadır.   (Katılım Ücretsizdir)

Zirve Canlı olarak  TOSYÖV Youtube kanalından izlenilebilinecektir.   https://www.youtube.com/channel/UC4E9RSWvd1d-joRDU3weqmg

Kayıt için: www.kobizirvesi.org.tr

 

Paylaş