2014 yılı Şahabettin Bilgisu Çevre Ödülleri başvuruları başlamıştır.

2014 YILI ŞAHABETTİN BİLGİSU ÇEVRE ÖDÜLLERİ

Sayın Üyemiz,

Kocaeli Sanayi Odası olarak, 1995 yılından bu yana çevre bilincinin gelişmesine, çevrenin korunmasına ve iyileştirilmesine katkıda bulunan sanayi kuruluşlarının ödüllendirilmesi amacıyla “Kocaeli Sanayi Odası Şahabettin Bilgisu Çevre Ödülleri” organizasyonu düzenlenmektedir. Türkiye’nin ilk Çevre Ödülleri organizasyonu olan Şahabettin Bilgisu Çevre Ödül Töreni organizasyonunun bu yıl 20.si gerçekleştirilecektir. 20. yılı olması nedeni ile organizasyonda bazı yenilikler yapılmıştır. Başvuru formları sadeleştirilerek daha yalın hale getirilmiştir.

Bu sene ilk defa gelen başvurular neticesinde sektör bazlı bir ayrım yapılarak Sektör Ödülü’de verilecektir. Büyük ölçekli firma ve KOBİ kategorisinde Çevre Ödüllerinin yanı sıra alınan başvuruların yeterli olması durumunda otomotiv, kimya, gıda, metal, makine ve atık geri kazanım-bertaraf gibi ana sektörler başlığı altında da ödüller dağıtılacaktır.

Haziran ayı içerisinde düzenlenecek bir törenle sahiplerini bulacak olan “Çevre Ödülü” ve “Sektör Ödülleri” için başvuru en geç 08 Mayıs 2014 tarihine kadar Kocaeli Sanayi Odası’na yapılabilecektir. Çevre Ödülü ve Sektör Ödülü almaya hak kazanan firmalara İZAYDAŞ tarafından özel indirimler yapılacaktır. Ayrıca; başvuran ve ilk elemeyi geçerek saha ziyaretine kalmaya hak kazanan firmalara da bir yıl boyunca özel indirimler uygulanacaktır.

Ödül yönetmeliğine ve başvuru formlarına https://kosano.org.tr/cevre-odulleri/ adresinden ulaşabilirsiniz. Çevre Ödülleri organizasyonuna katılım şartları ve organizasyon ile ilgili bilgiler yönetmelikte ayrıntılı olarak yer almaktadır.
İlgili Kişi: Aynur HACIFETTAHOĞLU
Tel: 0 262 315 80 23
Mail: aynur@kosano.org.tr