4.RENSEF Yenilenebilir Enerji Sistemleri ve Enerji Verimliliği Fuarı

EPC, panel, invertör, tedarikçiler, danışmanlık ve mühendislik firmalarının ağırlıkta katıldığı fuara biyokütle, biyoatıktan elektrik üretimi tesisleri kuran firmalar ve enerji verimliliği konusunda çalışmalar yapan danışmanlık firmaları, finans kurumları katılıyor.
RENSEF Fuarına geçmiş 3 yıl boyunca, 48 ilden gelen 6.000 ziyaretçi arasından 600 üzerinde yatırımcı ziyaret etmiştir. RENSEF Fuarı, turizm, tarım, sanayi, ticaret ve sağlık sektörlerinden, GES Güneş Enerji Santrali Yatırımcıları ile ülkemizdeki solar fotovoltaik tedarikçilerinin sonbahardaki buluşma yeri olmuştur.
Yatırımcıların sorularına cevap verebilmek amacıyla Fuar kapsamında her yıl olduğu gibi bu yıl da kamudan ve özel sektörden konuşmacıların katılımı ile RENSEF FORUM 2016 adında konferanslar, paneller, ticari sunumlardan oluşan bir etkinlikler programı düzenlenmektedir.
Fuar ve forum hakkında daha ayrıntılı ve güncel bilgiyi ekte bulabilir ve fuarın katılımcı listesi, yerleşim planı, panel-seminer gibi etkinlik programlarına www.rensef.org adresini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
Daha detaylı bilgi için anil.bulut@agoras.com.tr e-posta adresinden Anıl BULUT Hanım ile irtibata geçebilirsiniz.