Dış Ticaret Bilgilendirme Seminerleri Hk.  

11 Ekim 2021

Sayın Üyemiz,

T.C. Ticaret Bakanlığı, TOBB, TİM, OSBÜK koordinasyonunda ve İstanbul İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği ev sahipliğinde aşağıda yer alan program çerçevesinde 12 – 13 Ekim 2021 tarihlerinde “Dış Ticaret Bilgilendirme Seminerleri” gerçekleştirilecektir.

Seminerlere katılımınız hem Ticaret Bakanlığı tarafından sağlanan Devlet Yardımları, Ticaret Bakanlığının güncel online hizmetleri ve günümüz dış ticaretinin en önemli konularında deneyimli uzmanların sunumlarını izleme, bu konularda bilgilerinizi geliştirme ve uygulamada karşılaşılan sorunlara yanıt alma olanağı bulacak olmanız hem de mevcut ihracatınızın geliştirilmesi, yurt dışı pazarlardaki rekabet gücünüzün artırılması ve yeni pazarlara açılımınız açısından önem arz etmektedir.

Webinar şeklinde gerçekleşecek seminere katılım ücretsizdir. Seminer bitiminde katılımcılara “Katılım Belgesi” verilecek olup, söz konusu belge katılımcıların bildirdikleri e-posta adreslerine bilahare İstanbul İhracatçı Birlikleri tarafından gönderilecektir.

Bilgi için: İstanbul İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği, Eğitim Şubesi, Tel: 0212 454 05 00

Kayıt Bağlantısı: https://zoom.us/webinar/register/WN_3Mm47arFSUyiQ-ySNMy0ow

Ek: Dış Ticaret Bilgilendirme Semineri Programı (2 sayfa) için tıklayınız.

Saygılarımızla…