Türkiye-Azerbaycan İş Forumu – 8 Mayıs 2024

2 Mayıs 2024

Sayın Üyemiz,

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından Odamıza gönderilen yazıda; Türkiye-Azerbaycan Hükümetlerarası Karma Ekonomik Komisyonu (KEK) 11. Dönem Toplantısı münasebetiyle 8 Mayıs 2024 Çarşamba günü öğleden sonra TOBB ve DEİK işbirliğinde Ankara’da Türkiye-Azerbaycan İş Forumu’nun  düzenleneceği belirtilmektedir.

Yazıda devamla, Cumhurbaşkanı Yardımcımız Sayın Cevdet Yılmaz ve Azerbaycan Cumhuriyeti Başbakanı Sayın Ali Esedov’un teşrifleri ile TOBB merkezinde (TOBB İkiz Kuleler) gerçekleştirilmesi planlanan söz konusu İş Forumuna, kamu kurum ve kuruluşları, farklı sektörlerde faaliyet gösteren iş insanlarının katılımının öngörüldüğü bildirilmekte olup, iş forumunda iki ülke arasındaki iş ve yatırım imkânlarının değerlendirilmesinin beklendiği ifade edilmektedir.

Bahse konu etkinliğe katılmak isteyen firma ve kurum temsilcilerinin
https://anket.tobb.org.tr/#/anket/turkiye-azerbaycan-is-forumu bağlantısında yer alan kayıt formunu 7 Mayıs 2024 saat 12.00’ye kadar doldurmaları gerekmektedir.

Anılan İş Forumu 14.30-15.30 saatleri arasında organize edilecek olup, forumun devamında ikili iş görüşmeleri yapılacaktır.
Azerbaycan firma listesine ulaşmak için tıklayınız.

Ayrıntılı bilgi için:
TOBB: Anara Daylan, Uluslararası İlişkiler Müdürlüğü
Tel.: 0312 218 22 23
E-posta: anara.daylan@tobb.org.tr

DEİK: Elnur Osmanov, İş Konseyleri Koordinatörü
Tel.: 0212 339 50 67
E-posta: eosmanov@deik.org.tr