ABD Chicago UBM Canon Trade Show ve Las Vegas Solar Power International Fuarları

28 Haziran 2014

Sayın Üyemiz,

Kocaeli Sanayi Odası olarak sanayicilerimizin dış pazarlarda kalıcı olmalarını sağlamak amacıyla Odamız tarafından yurtdışı fuarlara heyet katılımları gerçekleştirilmektedir. Bu kapsamda, Odamızca, 15-22 Ekim 2014 tarihlerinde ABD Chicago UBM Canon Trade Show ve Las Vegas Solar Power International Fuarları’na bir heyet ziyareti organizasyonu yapılacaktır.

UBM Canon Trade Show Chicago: Geçen yıl, dünya çapında, yaklaşık 50.000 firmanın katıldığı fuar bu yıl üç kategorideki fuarları kapsayacaktır.  ATX Midwest Automation Technology Expo bölümü altında; Otomasyon Sistemleri ve Montajı, Robot Teknolojileri ve Çözümleri, Denetleme Sistemleri, Yazılım ve Donanım, Design & Manufacturing Midwest adı altında; İmalat Sanayi, Ürün Dizaynı, 3D Baskılama ve Tarama, Hızlı Prototipleme, Lazer Kaynaklama Sistemleri, Enjeksiyon Kalıplama, Plastec Midwest Fuarı içinde de İlk İşleme Makinaları, Yardımcı Ekipmanlar, Makine Komponentleri, Kalıp ve Kalıp Komponentleri, Ekstrüzyon sektörlerinden firmaları ağırlayacaktır.

Solar Power International – Las Vegas, Nevada/ABD: Geçen yıl 75 ülkeden 700 firmanın ve 15.000’in üzerinde profesyonelin yer aldığı fuarda; Güneş Enerji Sistemleri ve Teknolojileri, Güneş Panelleri, Mühendislik vb. sektörleri yer alacaktır.

 Sözkonusu program kapsamında, fuar ziyareti yanında ikili iş görüşmeleri organizasyonu da düzenlenecektir.

Toplam tahmini maliyetin 7500 TL. olduğu 7 gece konaklamalı heyet ziyaretinin, KOSGEB’in Yurtdışı İş Gezisi kapsamında değerlendirilmesi çalışması sürdürülmektedir. Etkinliğe katılacak firma sayısı yeterli çoğunluğa ulaştığı takdirde firmalarımızın KOSGEB’in İş Gezisi Desteği’nden yararlanabilmesi için başvuruda bulunulabilecektir.

Kocaeli Sanayi Odası, ABD UBM Canon Trade Show Chicago & Solar Power InternationalLas Vegas, Nevada/ABD Etkinlikleri Firma Katılım Formu

BİLGİ VE KATILIMLARINIZ İÇİN: Esra KANPARATel: 0262 315 80 54

E-Mail: ekanpara@kosano.org.tr

Paylaş