ABD Ticaret Ataşeliği Organizasyonunda Outdoor Retailer Summer Market & AACC Annual Meeting & Clinical Lab Expo

24 Haziran 2016

Outdoor Retailer Summer Market, 3-6 Ağustos 2016
 
Outdoor ve spor çözümleri (malzeme, ekipman, giyim, destinasyon vb.) konusunda dünyadaki en büyük fuar olan Outdoor Retailer Summer Market, 3-6 Ağustos 2016 tarihleri arasında Salt Lake City, Utah’da gerçekleşecektir. Yılda iki defa, yaz ve kış aylarında düzenlenen Outdoor Retailer Market suresince 1.600’un üzerinde firma en yeni çözümleriyle 30.000 üzerinde profesyonel ziyaretçiyle buluşmaktadır.
 
ABD Ticaret Bakanlığı’nca resmen onaylı bir fuar olan Outdoor Retailer Summer Market 2016 için, ABD Başkonsolosluğu Ticaret Ataşeliği Türkiye’den resmi bir heyet organize etmektedir. Resmi heyet katılımcıları aşağıdaki ayrıcalıklardan yararlanacaktır:
 
·         $40 tutarındaki fuar giriş ücretinden muafiyet.
·         Outdoor Retailer Market’da gerçekleşecek seminer, çalıştay, turlar, partiler ve demonstrasyonlara davet. Örnek olarak:
o   2 Ağustos 2016’da gerçekleşecek “Outsiders Ball” Resepsiyonu’na davet
o   Outdoor Industry Association tarafından 3 Ağustos 2016 sabahı düzenlenecek Sektör Kahvaltı Buluşması’na davet
o   3 Ağustos 2016’da düzenlenecek Uluslararası Resmi Heyetler VIP Resepsiyonu’na davet
o   3 Ağustos 2016’da gerçekleşecek “Industry Party” daveti
·         Uluslararası İş Merkezi ve VIP salonlarına sınırsız erişim (ofis hizmetleri, internet, toplantı salonları ve ikramlar dahil)
·         Heyete özel Outdoor Retailer Market yetkililerinin fuar tanıtım turu
·         Heyete özel Outdoor Reatiler Market yetkililerinin ABD’deki sektör gelişmeleri üzerine sunumu
·         Türkiye’den distribütör, temsilci veya iş ortağı arayan firmalar ile ABD Ticaret Bakanlığı yetkililerince düzenlenecek toplantılara katılım
·         Talep edilen çözümlerin ABD Ticaret Bakanlığı ofislerince araştırılarak, Outdoor Retailer Summer Market katılımcıları ile heyet katılımcılarının eşleştirilmesi
·         ABD vizesi için fuar organizatörlerinden sağlanacak resmi vize davetiye yazısı
 
Outdoor Retailer Summer Market 2016, yüzme ve su sporları, dağcılık, tırmanış  ve yürüyüş sporları, atletizm, kampçılık, bisiklet, kayak/kano, avcılık malzemeleri (taktik malzeme/ekipman), takım spor ekipmanları, salon spor ekipmanları, aksiyon/performans sporları, fitness, lisanslı spor ürünleri, spor giyim ve ayakkabı, outdoor giyim ve ayakkabı gibi alanlarda en son çözüm ve uygulamaları sunacaktır.
 
Outdoor Retailer Summer Market 2016 websitesi http://www.outdoorretailer.com/summer-market/index.shtml üzerinden fuar hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Aşağıdaki linkte ise ilgilendiğiniz konulardaki firmaları, etkinlikleri, seminer ve tanıtımları bulabileceğiniz bir arama motoru (Show Planner) bulunmaktadır: https://n1b.goexposoftware.com/events/orsm16/goExpo/public/index.php
 
Outdoor Retailer Summer Market 2016 hakkında daha fazla bilgi ve resmi heyete katilim için, 15 Temmuz 2016 tarihine kadar ABD Başkonsolosluğu Ticaret  Ataşeliğinden sektör uzmanı Gozde Sezgin ilegozde.sezgin@trade.gov  eposta adresinden veya (212) 335 9151 telefon numarasından irtibata geçebilirsiniz.
 
Seyahat programı hakkında not:
Resmi heyet seyahat programını (ekte bulabilirsiniz) Değişim Turizm düzenlemektedir; seyahat ile ilgili detayları ve varsa taleplerinizi kendileriyle görüşebilirsiniz.
İlgili kişi: Birgül AYDOGDU
Telefon: (212) 278 4411
 
Programa Ulaşmak için tıklayınız.
 
AACC Annual Meeting & Clinical Lab Expo, 30 Temmuz – 4 Ağustos 2016 
 
Aşağıda ve ekte detaylarını sunduğumuz delegasyonun bilgisini Medikal ve Medikal Laboratuvar Teknolojileri, Ekipmanları ve sağlık sektöründe yer alan üyelerinizle paylaşmanızı rica ediyoruz.
 
A.B.D. Konsolosluğu Ticaret Ataşeliği olarak, 30 Temmuz-4 Ağustos 2016 tarihlerinde A.B.D.’nin Philadelphia şehrinde  gerçekleşecek dünyadaki en son medikal laboratuvar cihazları, ekipmanları ve teknolojilerinin sergilendiği AACC fuarına bir delegasyon düzenlemekteyiz. Amerikan Klinik Kimya Topluluğu (AACC) tarafından bu sene 68.si düzenlenen fuarda  her sene olduğu gibi 750’nin üzerinde firma teknolojilerini sergileyeceklerdir. 
 
ABD Ticaret Bakanlığı’nca resmen onaylı bir fuar olan AACP için, ABD Büyükelçiliği Ticaret Müsteşarlığı Türk iş adamlarından oluşan bir ticaret heyeti organize etmektedir. Resmi heyetin katılımcılarına sağlayabileceğimiz avantajlardan bazıları; 
– Fuar alanına ücretsiz giriş, 
– Philadelphia şehrinde bir araştırma hastanesinin ve ilgili servislerinin ziyareti,
– Seyahat öncesinde görüşmek istediğiniz Amerikan firmaları ile toplantı programınızın yapılması, 
– Sadece delegasyon üyelerine açık olan alanda toplantılarınızı yapma ve ücretsiz wi-fi kullanımı olacaktır. 
 
Ayni zamanda 8 kişilik bir grup oluşması durumunda Philadelphia şehir turu ve bir Outlet Alışveriş Merkezi’ne ücretsiz ziyaret düzenlenecektir. Amacımız delegasyonumuzun hem başarılı iş ilişkileri kurması hem de keyifli bir seyahat yapmasını sağlamaktır. 
 
Bu fuara delegasyonumuz ile katılmak ve ayrıcalıklardan yararlanmak istersiniz lütfen 11 Temmuz 2016 Pazartesi gününe kadar bizlerle  iletişime geçiniz. AACP fuarı ve delegasyona katılma programı ve ücreti  ile ilgili hazırladığımız ayrıntılı bilgiyi ekteki dokumanda bulabilirsiniz. Fuarın web sayfasına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz: https://www.aacc.org/meetings-and-events/annual-meeting
 
Sorularınız için Ebru Olcay ile ebru.olcay@trade.gov eposta adresinden veya(90) 212 335-9223 telefon numarasından iletişime geçebilirsiniz.
Programa ulaşmak için tıklayınız.
Paylaş