All4Pack 2020 Fuar Başvuru Duyurusu

10 Aralık 2019

Sayın Üyemiz,

İstanbul İhracatçı Birlikleri tarafından Odamıza iletilen yazıda, Paris / Fransa’da 23-26 Kasım 2020 tarihleri arasında düzenlenecek “All4Pack 2020” Uluslararası Ambalaj Makineleri ve Malzemeleri Fuarı’nın Türkiye milli katılım organizasyonunun İİB Genel Sekreterliği tarafından gerçekleştirileceği belirtilmektedir.

Uzun dönemli müşteri ilişkilerinin ve hatta ortaklıkların kurulması ve sektörle ilgili en son gelişmelerin ve potansiyel rakiplerin takip edilebilmesi açısından fırsat niteliği taşıyan All4Pack 2020 Fuarının milli katılımcılarına, İİB Genel Sekreterliği’nce; stand alanı kiralanması, stand inşaat, dekorasyonu ve elektrik bağlantısı, stand temizliği, internet, ürünlerin nakliyesi, gümrükleme ve stand teslimi ve reklam ve tanıtım hizmetleri verilecektir.

Bahse konu fuara ilişkin detaylı sirküler ve başvuru formu ekte yer almaktadır. Fuara katılmayı planlayan Oda üyelerimizin, ekteki başvuru formunu ve fuar sözleşmesini eksiksiz doldurarak 6 Aralık 2019 Cuma günü mesai bitimine kadar İİB Genel Sekreterliği 0 212 454 05 01-02 numaralı faksına veya agac@iib.org.tr e-posta adresine göndermeleri gerektiği hususu üyelerimizin bilgilerine sunulur.

Paylaş