Amerikan Ticaret Ateşeliği Select USA Yatırım Zirvesi Toplantısı 16 Nisan Salı 2019

26 Mart 2019

Sayın Üyemiz,

Dünyanın en çok yabancı yatırım çeken ülkesi olan Amerika Birleşik Devletleri’nin sunduğu fırsatların sergilendiği SelectUSA Yatırım Zirvesi tanıtım toplantısı 16 Nisan Salı Günü saat 10:00 ‘da Kocaeli Sanayi Odası Merkez ofis de gerçekleşecektir.

ABD Ticaret Ataşeliği koordinasyonunda Türkçe olarak gerçekleşecek toplantıda, ABD Ticaret Konsolosu Sn. John Coronado’ nun yanı sıra vize bölümü yetkilileri de katılım sağlayarak yapılan çalışmalar, iş bilirliği fırsatları, Select USA ve 10-12 Haziran tarihlerinde gerçekleşecek olan SelectUSA Yatırım Zirvesi hakkında bilgi verilecektir.

SelectUSA Yatırım Zirvesi, üst düzey iş dünyası ve hükümet liderlerinin, Amerika’daki güncel yatırım fırsatları hakkında görüşlerini sundukları zirvede, kaynaklar ve teşvikler hakkında yatırımcılar bilgi edinebilecek. Önceden programlanan birebir görüşmeler, yatırımcılara ilgili oldukları eyaletler hakkında araştırma yapıp, yatırım projelerini eyalet kalkınma ajansı yetkilileriyle paylaşma ve daha fazla bilgi edinme imkânı sunacak.

2019 SelectUSA Yatırım Zirvesi kapsamında;

  • A.B.D.’de yatırım yapmanın hukuksal, mali, lojistik ve iş geliştirme boyutlarıyla ilgili panel ve seminerlere katılabilirsiniz.
  • Yüzlerce ekonomik kalkınma ajansı ile tek bir çatı altında buluşup, yatırımınız için lokasyon seçimi konusunda yardım ve sundukları teşvikler konusunda bilgi alabilirsiniz.
  • En yeni politika ve iş dünyası eğilimlerini görüşebileceğiniz üst düzey yöneticiler ve hükümet yetkilileriyle bir araya gelme imkânı bulabilirsiniz.
  • Şirket kurma, yatırımcı vizesi alma, işe alim, lojistik ve muhsasebe gibi konularda hizmet alabileceginiz danısmanlar ve hizmet sağlayıcılarla bir araya gelebilirsiniz.

Seminere katılım ücretsiz olup, Kocaeli Sanayi Odası web sayfasının ( www.kosano.org.tr ) sağ tarafında yer alan “Eğitim & Seminer Başvuruları” bölümünden kayıt yapılması gerekmektedir.

Paylaş