Anadolu Isuzu Tedarikçi Günleri Etkinliği

23 Haziran 2016

Sayın Üyemiz,

İstanbul Ticaret Odası bünyesinde faaliyet gösteren Türk Yan Sanayi Borsası, KOBİ’leri dış pazara yönlendirerek ülke ihracatını hem çeşitlendirmek hem de arttırmak için çalışmalarını sürdürmektedir.

Bu kapsamda, “Tedarikçi Günleri” organizasyonları, yerli ve yabancı ana sanayicilerle ülkemizdeki yan sanayi firmalarını bire bir buluşturarak güçlü bağlar kurmasını ve her iki taraf için müşteri portföylerinin gelişmesini sağlamaktadır.

İstanbul Ticaret Odası ve Anadolu Isuzu firması işbirliği ile 22 Eylül 2016 tarihinde “Anadolu Isuzu Tedarikçi Günleri” etkinliği düzenlenecektir.

Katılımın ücretsiz olduğu organizasyon için, bakır ve paslanmaz yakıt boruları, kauçuk tortum, bijon somun ve saplamaları, kriko, vites ve el frenleri ile bagaj ve kapı kilitleri üretebilen yan sanayiciler ikili görüşmeler gerçekleştirecektir. Anadolu Isuzu satın alma yetkilileri ile görüşmek istemeniz halinde ekte yer alan başvuru formunu doldurup en geç 30 Haziran 2016 tarihine kadar serap.alp@ito.org.tr e-posta adresine iletmeniz hususunda bilgilerinize sunulur.

Başvuru formuna ulaşmak için tıklayınız.

Paylaş