Ar-Ge Ür-Ge İnovasyon Sanayi ve Teknoloji Fuarı

28 Aralık 2021

Sayın Üyemiz;

Ege Kalkınma Derneği’nden Odamıza gelen yazıda; Ege Kalkınma Derneği tarafından Ar-Ge Ür-Ge İnovasyon Sanayi ve Teknoloji Fuarı’nın ikincisinin 12-15 Ekim 2022 tarihleri arasında İzmir Fuar Alanında (Fuar İzmir) yapılacağı bildirilmiştir.

 Başta imalatçı firmalar olmak üzere, Ar-Ge ve Tasarım Merkezleri, Teknoparklar ve Organize Sanayi Bölgeleri’nde yer alan tüm üretici firmaların Ar-Ge, Ür-Ge ve tasarımını yaptıkları, ürettikleri ve üretimini planladıkları, en inovatif ürünlerin sergileneceği uluslararası katılıma açık olan Ar-Ge Ür-Ge İnovasyon Sanayi ve Teknoloji Fuarı’2’nin teması “Yerli Üretim, Global Ticaret” olarak belirlenmiştir.

Ziyaretli klasik fuar olarak ve sonrasında sanal fuar destekli planlanan etkinlikte, 9 panel, 6 konferans, 6 Sektör Toplantısı, yüzlerce B2B İş Görüşmesi, 3 Proje Yarışması (HackathonMakeathon-Ideathon) ve Stantlı Sergi Alanı faaliyetleri ile gerçekleştirilecektir.

Birinci gün protokol ve profesyonel ziyaretçilere açık olacaktır. İkinci ve üçüncü günlerde profesyonel ziyaretçilerle birlikte yurtiçi ve yurtdışı yatırımcılar, sanayiciler, akademisyenler, vatandaşlar ile ilgili öğrencilerin katılım ve ziyaretlerine açık olacaktır.

Bilgilerinize sunarız.

Paylaş