Astana – Almatı Heyet Ziyareti

Paylaş

Sayın Üyemiz,

DEİK Türkiye – Kazakistan İş Konseyi tarafından, 8 – 12 Eylül 2015 tarihlerinde Kazakistan’ın Astana ve Almatı şehirlerini kapsayan heyet ziyareti düzenlenmesi planlanmaktadır.

Ziyaret sırasında Kazakistan’ın kamu kurumları, ekonomik hayatta önemli yeri olan sivil toplum kuruluşları ve büyük şirketlerin yöneticileri ile temaslarda bulunulması öngörülmektedir. Ayrıntılı program katılımcı sayısı ve profiline göre firmalarımızın talepleri doğrultusunda şekillendirilecek olup, Kazakistan şirketleri ile daha fazla görüşmeler yapılması için çaba gösterilecektir.

Bahse konu ziyarete iştirak etmek isteyen şirket ve kurum temsilcilerinin aşağıdaki internet bağlantısında yer alan kayıt formunu eksiksiz doldurarak, 31 Temmuz Cuma günü mesai sonuna kadar DEİK’e ön başvuruda bulunmaları gerekmektedir.

Kayıt Formuna ulaşmak için tıklayınız.

İstanbul – Astana, Astana – Almatı ve Almatı – İstanbul uçak biletleri katılımcılar tarafından temin edilecek, bilet rezervasyonu ve takibi münferit olarak yapılacaktır. Astana – Almatı üçüşü Kazakistan’ın ulusal havayolu şirketi Air Astana ile gerçekleştirilecek olup, biletler şirketin Türkiye temsilciliğinden alınabilmektedir.

Uçak bileti hariç, bütün masraf kalemlerini (konaklama, program süresince yapılacak transferler, toplantılarda tercüme hizmetleri vs.) kapsayan katılım ücreti önümüzdeki günlerde belirlenecek ve ön başvuruda bulunan firmalar bu konuda ayrıca bilgilendirilecektir.

Taslak programa ulaşmak için tıklayınız.