Automechanika Birmingham Fuarı Hakkında

14 Nisan 2016

Sayın Üyemiz,

Odamız, 5 Haziran – 8 Haziran 2016 tarihlerinde, Birmingham/İngiltere’deki Automechanika Birmingham Fuarı’na bir heyet organizasyonu düzenleyecektir. Heyet ziyareti kapsamında, Automechanika Birmingham Fuarı, Warwick Üniversitesi, dünyanın önde gelen otomotiv firmalarından birinin üretim tesisi ve Birmingham Ticaret Odası ziyaret edilecek ve firmalar arası networking resepsiyonu düzenlenecektir.

Fuar; otomotiv ve otomotiv yan sanayi, otomotiv ve taşıt sanayi için parçalar, aksesuarlar, elektronik sistemler, bakım-onarım, yönetim ve dijital çözümler, oto yıkama, oto bakım ve yenileme sektörlerini kapsamaktadır.

Toplam tahmini maliyetin 6.000 TL. olduğu, 5 Haziran gidiş, 8 Haziran dönüşlü 3 gece konaklamalı heyet ziyaretinin, KOSGEB’in Yurtdışı İş Gezisi kapsamında değerlendirilmesi çalışması sürdürülmektedir. Etkinliğe katılacak firma sayısı yeterli çoğunluğa ulaştığı takdirde görüşmelere katılacak firmalarımızın KOSGEB’in İş Gezisi Desteği’nden yararlanabilmesi için başvuruda bulunulabilecektir.

İlgili fuar organizasyonuna katılmak isteyen firmalarımızın 22 Nisan 2016 Cuma günü, mesai bitimine kadar aşağıdaki formu doldurarak Odamıza göndermelerini rica ederiz.

Katılım formuna ulaşmak için tıklayınız.

BİLGİ VE KATILIMLARINIZ İÇİN:Yelda KANPARA– Burak ÇAKIRTel: 0262 323 08 56,
E-Mail:ykanpara@abigemdm.com.tr, bcakir@abigemdm.com.tr

Paylaş