Avrupa Birliği – Türkiye Gençlik Forumu Başvuruları Başladı

11 Nisan 2017

Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu tarafından finanse edilen ve AB Bilgi Merkezleri tarafından organize edilen AB Gençlik Forumları her sene farklı içeriklerle üniversite öğrencilerini bir araya getirmektedir. AB Bilgi Merkezleri’nin bulunduğu 20 ildeki üniversite öğrencilerinin başvurusu ile başlayan süreç İstanbul’da 3 günlük yoğun bir programa katılımla son bulacaktır.

Erasmus+ Programının 30.yılını onurlandırmak amacıyla “Değişen Hayatlar, Genişleyen Ufuklar” temasında 26-28 Nisan 2017 tarihlerinde İstanbul’da düzenlenecek Gençlik Forumu’nda konunun uzmanları Avrupa Gönüllülük Hizmeti gibi konularda bilgi ve deneyim paylaşımı yaparken genç işsizliğini azaltmak için izlenecek yöntemler de tartışılacaktır.  Bunun yanı sıra gençlere vizyon katabilecek sürpriz konuşmacıların da olacağı AB- Türkiye Gençlik Forumu’nda bizimle birlikte yer alıp farklı bir deneyim yaşamak isterseniz…

Kocaeli Sanayi Odası AB Bilgi Merkezi olarak, bölgemizde yer alan üniversitelerde öğrenim gören 6 üniversite öğrencisi ile foruma katılım sağlanacaktır.

Katılım için, başvuru formunun doldurularak, en geç 14 Nisan 2016 Cuma gününe kadar, seda@kosano.org.tr adresine mail olarak gönderilmesi gerekmektedir.

Başvuru için :

-Ulaşım, konaklama ve yemek masrafları proje tarafımızca karşılanacaktır.
-Daha önce AB Gençlik Forumu’na katılmış olan öğrencilerin başvuruları kabul edilememektedir.

Başvuru formuna ulaşmak için tıklayınız.

Paylaş