Avrupa’yı Yeniden Canlandırmak Panel Serisi

8 Ekim 2020

Sayın Üyemiz,

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden alınan yazıda, 12-13-14 Ekim 2020 tarihlerinde Avrupa’yı Yeniden Canlandırmak Panel Serisi düzenleneceği bildirilmektedir.

Avrupa Ticaret Odası’nın (EUROCHAMBRES) “Avrupa’yı Yeniden Canlandırmak” başlıklı panel serisi, ekonomik iyileşmeye hizmet edecek ve kaldıraç vazifesi görecek kilit bir çok konuda fikir alışverişini sağlayacaktır.

EUROCHAMBRES’ın “Avrupa’yı Yeniden Canlandırmak” başlıklı çevrimiçi etkinlik serisi, ekonomik iyileşmeye hizmet edecek ve kaldıraç vazifesi görecek kilit bir çok konuda fikir alışverişini sağlayacaktır.

Bu çerçevede;

*Oda temsilcileri sahadan ve krizin iç yüzünden deneyimlerini sunacak ve AB’nin ekonomik iyileşmeyi sağlamak için işletmelere nasıl yardım edebileceği konusunda önerilerde bulunabileceklerdir.
*Üst düzey AB politika yapıcıları, ekonomik toparlanma için yeni dönemde AB kurumlarının önceliklerini ortaya koyacaktır.
*Katılımcılar sorularını yönelterek tartışmaya katkı sağlayabilecektir.
*Konu itibariyle iş dünyasını yakından ilgilendiren etkinlik boyunca gerçekleştirilecek olan panellerin konuları ve konuşmacıları aşağıdaki ekte yer almaktadır.

Etkinlik süresince, İngilizce-Türkçe çeviri hizmeti sağlanacaktır.

Seminere, http://webinar.tobb.org.tr linkinden kayıt yaptırabilirsiniz.
Kayıtların kapanış tarihi
9 Ekim 2020. 

Eurochambres Faaliyet Serisi-Paneller ulaşmak için tıklayınız.
Kayıt Yaptırma Kılavuzuna ulaşmak için tıklayınız.

Paylaş