Bahreyn – TOBB-FGCCC; Türkiye- KİK 2. İş Forumu

11 Ekim 2016

Sayın Üyemiz,
TOBB ve Körfez İşbirliği Konseyi Odaları Federasyonu (FGCCC)  tarafından, ülkemizden ve Körfez İşbirliği Konseyi Üyesi Bahreyn, Birleşik Arap Emirlikleri, Katar, Kuveyt, Oman ve Suudi Arabistan’dan firmaların katılımıyla,  “TOBB-FGCCC; Türkiye- KİK 2. Forumu” düzenlenecektir. ​
TOBB Başkanı Sn.M. Rifat Hisarcıklıoğlu ve Kocaeli Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Ayhan Zeytinoğlu’nun katılımıyla 1-2 Kasım 2016 tarihlerinde gerçekleşecek iş formu son başvuru tarihi 20 Ekim 2016 ‘dır.
Bahreyn Ticaret ve Sanayi Odası’nın ev sahipliğindeki Forum, Bahreyn Başbakanı Şeyh Khalifa bin Salman Al Khalifa himayelerinde gerçekleştirilecektir.
Forum kapsamında, teknik müşavirlik, tarım ve gıda, yenilenebilir enerji, enerji, petrol ve gaz, savunma sanayi, bankacılık, finans ve sigorta, gayrimenkul, otomotive ve yan sanayi, kimyasal ürünler, kozmetik ve temizlik ürünleri, inşaat ve altyapı, inşaat malzemeleri, sağlık ve ilaç, bilişim teknolojileri, makine ve teçhizat, madencilik, tekstil ve konfeksiyon, turizm, ulaştırma ve lojistik, elektronik ve telekomünikasyon ve franchising  gibi geniş bir yelpazede firmalar arasında iş görüşmeleri planlanmaktadır.
Ayrıca, Forum kapsamında, bankacılık ve finans, sağlık, ilaç ve tıbbi ekipmanları, Yenilenebilir ve yenilenmeyen enerji, petrol ve doğalgaz, tarım, gıda ve gıda güvenliği ile ulaştırma ve lojistik konularında sektörel oturumla gerçekleştirilecektir.
Ziyarete katılmak isteyen firma temsilcilerinin konaklama, uçak, transferler, yemek vb. organizasyon giderlerini karşılayacak şekilde belirlenecek bir paket ücret talep edilmektedir. Katılımcı firmaların 20 Ekim 2016 tarihine kadar 500 $ ön ödemeyi belirtilen hesaba yatırmaları gerekmektedir.
İlgili forum organizasyonuna katılmak isteyen firmalarımızın 20 Ekim 2016 tarihine kadar http://kik.tobb.org.tr adresinden başvuru yapmaları gerekmektedir.
Detaylı bilgi için, Esra Kanpara  ekanpara@kosano.org.tr, Tel: 0262 315 80 54
Seda Aydın, seda@kosano.org.tr  Tel: 0262 315 80 58
Basın notuna ulaşmak için tıklayınız.
Programa ulaşmak için tıklayınız.
Katılımcı listesine ulaşmak için tıklayınız.

Paylaş