BISTEP Kurumsal Dönüşüm Programı Hk.

1 Eylül 2022

Sayın Üyemiz;

Ülkemizde büyüme potansiyeline sahip şirketlerin kurumsallaşma ve dönüşüm süreçlerine destek olmak, sermaye piyasaları ile tanışıklıklarını artırarak bilgi sahibi olmalarına katkı sağlamak ve uzun dönemde halka arza yönlenmelerini teşvik etmek amacıyla Borsa İstanbul ve Koç Üniversitesi’nin birlikte başlattığı ‘Şirketler için Kurumsal Dönüşüm Programı’nın  dördüncüsü için geri sayım başladı.

Program 2018 yılından bu yana 3 genel formatta 43 şirkete ve özel formatıyla Denizli Sanayi Odası üyesi 12 şirkete yönelik hazırlanmış ve başarıyla tamamlanmıştır.

Program gerçekleştirilen üç genel ve bir bölgesel özel programdan elde edilen tecrübeler ve alınan geri bildirimler ışığında yenilenerek 4. genel formatıyla Ağustos ayında başvuruya açılmıştır. Programın 19 Eylül’de başlayarak 3 aylık bir sürede aralıklı günlerde yapılacak derslerle Aralık ayı sonunda tamamlanması planlanmaktadır.

19 Eylül 2022 tarihinde başlayacak Program, büyüme ve gelişim potansiyeline sahip şirketlere kurumsallaşma, dönüşüm ve strateji geliştirme yolunda destek verecek olup, sektördeki en iyi uygulamalardan gelen bilgi ve tecrübeyi network imkânlarıyla birleştirecek. Programa sınırlı sayıda şirket kabul edilecek ve şirketlerin üst düzey yöneticilerinin katılımı esas alınacaktır.

Detaylı bilgi için;

bistep.borsaistanbul.com
bistep@borsaistanbul.com
0 212 298 2179
executive@ku.edu.tr
0 549 562 7066

Başvuruları devam eden programa katılım şartları ve detaylı bilgi için Tıklayınız