Bizimköy’e Vergi Plaketi

7 Haziran 2015

Kocaeli Sanayi Odası’nın sosyal sorumluluk projelerinden biri olan Akmeşe yolu üzerinde kurulu bulunan “Bizimköy Engelliler Üretim Merkezi”ne devlet bütçesine sağladığı vergi ve katma değer nedeniyle Kocaeli Vergi Dairesi Başkanı Erhan Coşkun tarafından “Teşekkür Plaketi” verildi.

Kocaeli Vergi Dairesi Başkanı Erhan Coşkun, Vergi Dairesi Müdürü Abdullah Cesar ve Grup Müdürü Kadir Koşucu  “Bizimköy Engelliler Üretim Merkezi”ni ziyaret ettiler. Kocaeli  Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu’nun da bulunduğu ziyarette Bizimköy Engelliler Üretim Merkezi Vakfı  Genel Müdürü  Hüsnü Bayraktar‘ın nezaretinde tüm bölümler gezildi. Genel Müdür Bayraktar, tesislerde konfeksiyon, mantar, seracılık, açık arazi sebze ve meyve yetiştiriciliği, arıcılık bölümlerinin var olduğunu ve 68 engelli vatandaşımızın çalıştığını vurguladı.

Bizimköy Engelliler Üretim Merkezi tesislerinin gezilmesi sonrası  Vergi Dairesi Başkanı Erhan Coşkun, Vakıf Genel Müdürü ve KSO Başkanı Zeytinoğlu’na vergi  katkılarından dolayı “Teşekkür Plaketi” verdi. Vergi Dairesi Başkanı Coşkun, “İlimizde, engellilerin üretim sürecine katılımlarını sağlayarak kendi ekonomik ihtiyaçlarını karşılar duruma gelmelerini ve aynı zamanda ülke ekonomisine de katkıda bulunmalarını teminen yaratmış olduğunuz katma değer ve buna bağlı olarak Vergi Mükellefiyetinizi tam ve zamanında yerine getirmenizden dolayı teşekkür eder, başarılarınızın devamını dilerim.” dedi.

Paylaş