Çek Cumhuriyeti’nde İş Fırsatları

9 Haziran 2013

Konu: Çek Cumhuriyeti’nde İş Fırsatları’nı; MSV Uluslararası Mühendislik Fuarı ve İkili İş Görüşmeleri İle Yakalayabilirsiniz

Kocaeli Sanayi Odası olarak sanayicilerimizin özellikle de KOBİ’lerimizin rekabet olanaklarını artırmak, dış pazarlarda kalıcı olmalarını sağlamak amacıyla Odamız tarafından birçok organizasyon düzenlenmekte, karşılıklı iş görüşmeleri gerçekleştirilmektedir. Bu kapsamdaki Odamız etkinliklerinden biri de 7-10 Ekim 2013 tarihlerinde Çek Cumhuriyeti’nde düzenlenecek MSV Brno Uluslararası Mühendislik Fuarı Ziyareti ve Firmalar Arası B2B İkili İş Görüşmeleri olacaktır.

Orta Avrupa’nın önde gelen uluslararası endüstri ve mühendislik fuarı MSV Uluslararası Mühendislik Fuarı 7-10 Ekim 2013 tarihlerinde Çek Cumhuriyeti’nin fuar ve ticaret merkezi Brno’da gerçekleşecektir. Maden, Metalurji, Seramik ve Cam Mühendisliği, Materyal ve Komponentler konusunda Makina Mühendisliği, Hidrolik, Pnömatik, Soğutma Teknolojileri ve İklimlendirme, Enerji ve Elektrik Mühendisliği, Elektronik, Otomasyon ve Ölçme Teknolojileri, Metal İşleme ve Makine-Alet Şekillendirme, Plastik, Kauçuk ve Kompozit, Döküm, Kaynak, Ekolojik Teknolojiler, Yüzey Teknolojisi, Araştırma, Geliştirme, Teknoloji Transferi, Taşımacılık, Taşıma Ekipmanları, Endüstriyel Ambalaj, Depolama ve Lojistik.sektörlerini içeren fuar kapsamında, Brno Bölgesel Ticaret Odası ziyaret edilecek, Türk firmalarımızla Çek vediğer ülkefirmaları arasında ikili iş görüşmeleri düzenlenecektir. Söz konusu etkinlik kapsamında, seyahatimiz, 7 Ekim 2013 tarihinde gidiş, 10 Ekim 2013 tarihinde dönüş olarak gerçekleştirilecektir.

Son katılım tarihinin 11 Eylül 2013 (mesai bitimine kadar) olduğu sözkonusu organizasyonun toplam tahmini maliyeti 1100 Euro olup, programın KOSGEB’in Yurtdışı İş Gezisi kapsamında değerlendirilmesi çalışması sürdürülmektedir.

EK: Etkinlik için Firma Profil Formu (Toplam 1 sayfa)

BİLGİ VE KATILIMLARINIZ İÇİN:
Esra KANPARA: Tel: 0262 315 80 54, E-Mail: ekanpara@kosano.org.tr
MSV Uluslararası Mühendislik Fuarı – Brno/Çek Cumhuriyeti
 (7-10 Ekim 2013)
 
 
Son Başvuru Tarihi: 11 Eylül 2013 Çarşamba mesai bitimine kadar
*Aşağıdaki formun katılmayı planlayan firmalarımız tarafından doldurulması gerekmektedir.
 
GENEL BİLGİLER
Firma Unvanı  
Katılımcının Adı Soyadı
 
Katılımcının Şirketteki Unvanı
 
Telefon
 
Faks
 
Cep Telefonu
 
E Posta
 
Adresi
 
Vergi Dairesi ve Numarası
 
KİŞİSEL BİLGİLER
TC Kimlik No
 
Pasaport No
TR-…..      ……………..
Doğum Tarihi (Gün, ay, yıl)
 
Doğum Yeri
 
ŞİRKET BİLGİLERİ
Faaliyet Konusu
 
Üretilen Ürünler
 
Gerçekleştirilmek istenen işbirliği
□ İhracat                     □   İthalat
□ Yatırım                    □   Piyasa Araştırması
□ Diğer ………………………………….
Odamızdan Vize Desteği İstiyor musunuz?
Evet □                               Hayır 
 
 
BİLGİ VE KATILIMLARINIZ İÇİN:
Esra KANPARA: Tel: 0262 315 80 54, E-Mail: ekanpara@kosano.org.tr
 
Paylaş