ÇEVRE KANUNUNCA ALINMASI GEREKEN İZİN-LİSANSLAR VE UYGULAMALARI BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

29 Haziran 2013

Odamız ve Kocaeli Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü işbirliği ile 06 Eylül 2013 Cuma günü, Kocaeli Sanayi Odası Merkez Binasında, 14:00-17.30 saatleri arasında “Çevre Kanunca Alınması Gereken İzin-Lisanslar ve Uygulamaları Bilgilendirme Eğitimi” gerçekleştirilecektir.
Eğitim İçeriği

1. Çevre Kanununca Alınması Gereken İzin ve Lisanslar Hakkında Yönetmelik
2. Yönetmelik Uygulamaları
3. Yükümlülükler
4. Başvuru İşlemleri
 
Neden Katılmalı?
Bilindiği üzere, 2872 sayılı Çevre Kanunu’muz 11 Ağustos 1983 tarihinde yayımlanarak yürürlüğe girmiş ve bugüne kadar çevrenin korunması konusundaki bilinç hem dünyada hem de ülkemizde artmıştır. Ayrıca, ulusal ve uluslararası düzeyde birçok ilke benimsenmiş ve farklı düzenlemeler yapılmıştır. Bu çerçevede Çevre Kanunu da 13 Mayıs 2006 tarihinde yayımlanan 5491 sayılı Kanunla değiştirilmiştir. Bu Kanun kapsamında 29.04.2009 tarihinde çıkartılan Çevre Kanununca Alınması Gereken İzin ve Lisanslar Hakkında Yönetmelik’teki yükümlülükler ile ilgili olarak bilgilendirme amacı ile düzenlenecek eğitime tüm üyelerimiz katılabilir.
Toplantıya katılım için Odamız web sayfası ( kosano.org.tr ) Ana Sayfa üzerinde sağ tarafta yer alan “Program Başvuru” bölümünden kayıt yapmanız yeterlidir.

 

 

developer glasses as clothing fashion epitome of fashion
lous vuitton speedy What to Pair With Cheetah Print Pumps

None of them look like grown women
woolrich jassen damesAdvices from a buyer working for Gucci for IFA Students
Paylaş