Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan, KSO Başkanı Zeytinoğlu’na “Hizmet Şeref Belgesi” Verildi

8 Haziran 2015

Geçtiğimiz hafta sonu Ankara’da Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin 71’nci Genel Kurulu öncesi TOBB’da düzenlenen törende Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu’na 20’nci yıl “Hizmet Şeref Belgesi” verildi. Türkiye’deki Sanayi Odaları içerisinde tek kişi olarak 20.yıl “Hizmet Şeref Belgesi”ni hakeden KSO Başkanı Zeytinoğlu’na plaketini Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan verdi.

TOBB bünyesinde 10, 20, 30 ve 40 yılını dolduranlara Hizmet Şeref Belgesi verildi. TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğindeki törene Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da katıldı.​ 20’nci Hizmet Yılı Şeref Belgesi’ni Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın elinden alan Zeytinoğlu, sadece Kocaeli’nin değil, tüm Sanayi Odalarının yüz akı olarak 20.yıl Hizmet Şeref Belgesini alan tek kişi oldu.

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu törende yaptığı konuşmada, Hizmet Şeref Belgesi’ne layık görülen üyelere ilişkin, “Kazanırken kazandırmanın, insanlara iş ve aş sağlamanın değerini öğrettiler, dürüst tüccarın ne olduğunu gösterdiler.” diyerek Türkiye’de üretimin ve ticaretin adı yokken üretim ve ticaret yaptıklarının altını çizdi.

Paylaş