DOMİF’14 ‘e talep artıyor

DOMİF’14 Düzenleme Kurulu Toplantısı 19 Mart 2014 Çarşamba günü Kocaeli Sanayi Odası (KSO) ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

8-9-10 Mayıs tarihleri arasında yapılacak olan Doğu Marmara İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarı Düzenleme Kurulu Toplantısı’na Kocaeli, Sakarya, Bolu, Düzce, Yalova illerinin Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlerinin yanı sıra Kocaeli il Milli Eğitim Müdürlüğünden, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Kocaeli Üniversitesi, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı, Kocaeli Sanayi Odası ve Kocaeli Ticaret Odasından temsilciler katıldı. Şu ana kadar firmalardan ciddi talep olduğu, 170 standın firmalar tarafından rezerve edildiği ve fuara olan talebin giderek arttığı aktarıldı. Üniversite tanıtım günleri temasıyla düzenlenecek olan fuarda şu ana kadar 40 üniversitenin yer alacağı bilgisi paylaşıldı.

KATILANLAR

Kocaeli işkur : Öztekin Kaşukçi, Sakarya İşkur: Tekin Kaya, Bolu İşkur : İsmail Yalçın, Düzce İşkur: Celil Kuzu, Yalova İşkur: Erhan Dede, Kocaeli İşkur İl Müdür Yrd: Engin Gülmez, Nurullah Horel, Kocaeli İl Milli Eğitim Md. Şube Müdürü: Yusuf Yıldırım, Süleyman Yıldırım, Kocaeli Büyükşehir Bld. Şube Müdürü : Bayram Bayram, Kocaeli Üniversitesi Öğretim Üyesi: Armağan Arıcı, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Koordinatör: Ahmet Yazıcı, Kocaeli Sanayi Odası: Aydın Kılınç, Kocaeli Ticaret Odası : Özlem Taşkır.