Donanma Komutanlığı ve Aselsan Tedarikçi Formları

Paylaş

Sayın Üyemiz,

Türkiye’nin ve dünyanın en önemli sanayi ve teknoloji firmalarını barındıran ilimizde geçen yıl birincisi gerçekleştirilen Doğu Marmara Sanayi ve Teknoloji Fuarı, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Kocaeli Sanayi Odası, Kocaeli Ticaret Odası ve MARKA himayesinde organize edilmektedir.

Söz konusu fuarın ikincisi SANTEK’14 25 – 28 Eylül 2014 tarihleri arasında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Fuar merkezinde düzenlenecektir.

Kocaeli Sanayi Odası olarak ilimizde savunma sanayinin gelişimi amacıyla bir takım adımlar atılmaktadır. Bu adımlardan biri olarak, SANTEK’14 fuarında önemli savunma sanayi kurumlarından Deniz Kuvvetleri Komutanlığı 400 metrekare alandaki standıyla, Aselsan ise satınalma yetkilileri ile yer alarak eşleştirme görüşmeleri yapacaklardır.

Eşleştirme görüşmelerinin organize edilebilmesi amacıyla, Deniz Kuvvetleri Komutanlığı’nın ya da Aselsan’ın tedarikçisi olmak isteyen firmalarımızın aşağıdaki Tedarikçi formlarını doldurarak en geç 05 Eylül 2014 Cuma günü mesai bitimine kadar aşağıdaki iletişim bilgilerine mail göndermesini rica ederiz.

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Tedarikçi Formu

Aselsan Tedarikçi Formu

Saygılarımızla,

KOCAELİ SANAYİ ODASI

İlgili Kişi : Aynur HACIFETTAHOĞLU
E-mail : aynur@kosano.org.tr
Telefon : 0262 315 80 23
Fax : 0262 321 90 70