Sayın Üyemiz,
Odamız ve VTC Enerji firması arasında enerji maliyetlerinde üyelerimizin avantaj sağlaması amacıyla Son Kaynak Tedarik Tarifesi kapsamında protokol imzalanmıştır. 1 Ocak 2019 itibariyle yıllık tüketimi 10 milyon KWh’ı geçen tüketiciler son kaynak tedarik tarifesine göre enerji tedariki gerçekleştirecek olup bu kapsama giren tüketiciler 5 Aralık 2019 tarihine kadar hizmet alacağı tedarikçi ile sözleşme imzalamış olmalıdır.

Yapılan protokol kapsamında; sabit işletim bedeli yüzde 30 indirimli olarak elektrik tedarik edebilecek olup üyelerimiz şeffaf fiyatlandırma ve EPİAŞ entegrasyonu ile 0,7 TL/MWh işletim ücreti üzerinden VTC Enerji aracılığıyla elektrik tedariki yapabilecektir.

Ayrıca ilgili tarife kapsamında aşağıda oluşan maliyetlerden, Dengesizlik Maliyeti yansımasında Oda üyeleri arasında sönümleme yapılacaktır. Oluşan avantaj faturalara yansıtılacaktır. İlgili kapsama giren firmalarımızın VTC Enerji ile iletişime geçerek alım süreçlerini yönetebilirler.

(PTF+YEKDEM)*KBK
KBK(Kurum Tarafından Belirlenen Kar Payı);
-Dengesizlik Maliyeti,
-EPİAŞ İşletim Giderleri,
-Finansal Maliyet,
-Risk payı
-Kar

VTC Enerji firmasından hizmet almak için VTC Enerji Üretim ve Tedarik Yöneticisi Merve Kaçmaz ile 0262 311 11 51 ve 0555 896 12 31 numaralarından iletişime geçebilirsiniz.

Bilgilerinize sunarız.