GİRİŞİMCİLER İÇİN “BÜYÜME SENARYOLARI EĞİTİMİ”

5 Haziran 2013

Sayın Üyemiz

Odamız ve TEB Girişim Bankacılığı işbirliği ile girişimcilerin gelişme çabalarının temelinde neler olması gerektiği, büyüme ve gelişme yolunda atılması gereken adımlar ile işletme fonksiyonları yönetimi konularında, 19 Kasım 2013 Salı günü, 10.00 – 16.00 saatleri arasında Kocaeli Sanayi Odası Merkez Binası Konferans Salonu’nda bir seminer düzenlenecektir.

Dünya genelinde elde edilen istatistiklere göre, kurulan işletmeler, girişimcilerin ilk yıllarında yaptıkları hatalar ve karşılaştıkları problemler nedeniyle, başlangıç ve tutundurma döneminde kapanmak zorunda kalmaktadır.

Bu bakış açısı ile planlanan seminerde, ülkemizde girişimcilerin küçük işletmecilikten büyük işletmeciliğe geçiş dönemine kadarki süreçlerde yaşadığı problemler dikkate alınarak, girişimcilerin ilk yıllarını nasıl planlamaları gerektiği ve işletmelerini nasıl yönetmeleri gerektiği bilgisi, 20 yıllık danışmanlık ve eğitim tecrübesi olan, Türkiye’de birçok girişimcilik projesini hayata geçirmiş, reel sektör danışmanı tarafından, girişimcilere aktarılacaktır.

Söz konusu toplantı, işletme yaşı 365 günü geçmemiş olan girişimcilere yönelik olup, katılım ücretsizdir. Katılım için Odamız web sayfası ( kosano.org.tr ) Ana Sayfa üzerinde yer alan “Program Başvuru” bölümünden kayıt yapmanız yeterlidir.
SEMİNER

19 KASIM 2013 SALI
KOCAELİ SANAYİ ODASI, KONFERANS SALONU

 09:45  Kayıt
 10.00-16:00
 Mehmet Şöhrap SANLI
 TEB Girişim Evi Proje Koordinatörü
 Danışman ve Eğitmen

* 12:00-13:00 Yemek arası verilecektir, eğitimde öğleden önce ve öğleden sonra olmak üzere 2 kez 15 dk’lık kahve arası verilecektir.

what does vogue indicate that to suit your needs
Isabel Marant Shoes Developing The Right Attitude For Making Money Online

Don be fooled into thinking that we are out of the woods
valentinoA preview of spring style trends for a revamped wardrobe
Paylaş