Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü Töremiş’e KSO’dan veda yemeği düzenlendi

6 Haziran 2014

Kocaeli’de 2008 yılından beri Doğu Marmara  Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü görevini yürüten Faruk Töremiş’in Gümrük ve Ticaret Başmüfettişliğine atanması nedeniyle Kocaeli Sanayi Odası tarafından kendisi için bir veda yemeği düzenlendi.

Kocaeli Sanayi Odası Sosyal Tesislerinde Doğu Marmara Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü Töremiş için düzenlenen veda yemeğine Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu,KSO Meclis Başkanı Hasan Tahsin Tuğrul, KSO Başkan Yardımcısı Ahmet Başaran, KSO Yönetim Kurulu üyeleri  Mehmet Ali Kartal, İrfan Kanık ,KSO Genel Sekreteri Memet Barış Turabi, KSO Genel Sekreter Yardımcısı Egemen Mert,KSO Temsilcilikler Genel Koordinatörü Necmettin Bayraktar,KSO Gebze Temsilciliğinden Aytuğ Akyıldız, Çayırova Temsilciliğinden Tufan Katırcı Kocaeli Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü İhsan Ertuğrul, Kocaeli Defterdarı Mustafa İlhan,Kocaeli Liman Başkanı İlker Tuncer,Çevre İl Müdürü Mehmet Ersan Aytaç, Doğu Marmara Gümrük ve Ticaret Bölge Müdür Yardımcıları Ali İhsan Merdanoğlu,Alaaddin Başak,Personel Müdürü M.Sadık Vural,İlçe Gümrük Müdürleri  düzenlenen veda yemeğinde yer aldılar.

Bölge Müdürlüğünden Başmüfettişliğe atanan Töremiş hakkında ilk sözü alan KSO Başkanı Zeytinoğlu,kendisinden övgüyle söz ederek, KSO ve Gümrük çalışanlarının kardeş gibi çalıştıklarını ,aralarında hiçbir zaman sorun yaşanmadığını vurgulayarak,yeni görevinde de büyük başarı sağlayacağına inandığını vurguladı. Yemekte KSO Meclis Başkanı Tuğrul, Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Ertuğrul,Bölge Müdür Yardımcısı Merdanoğlu ve Töremiş’in bazı çalışma arkadaşları kendisinden övgüyle söz ederek,kendisi hakkında yazılan bir şiiri okudular.

Kendisi için sarfedilen övgü dolu sözlerden dolayı duygulu anlar yaşayan Töremiş,herkese ve özellikle geceyi düzenleyen KSO Başkanı Zeytinoğlu’na teşekkür etti.

 TÖREMİŞ  KOCAELİ’DE  6 YIL GÖREV YAPTI

 Kocaeli, Sakarya, Düzce, Bolu, Karabük, Bartın ve Zonguldak illerinin bağlı   bulunduğu ve 6 yıldır ilimizde görev yapan Töremiş’in ilimize birçok hizmetleri oldu. Bunların en başında Yarımca’da bulunan Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü hizmet binası, Serbest Bölge girişinde bulunan İzmit Gümrük Müdürlüğü hizmet binası, Ömerağa Caddesinde bulunan TASİŞ Kocaeli Perakende Satış Mağazası ve Kocaeli Ticaret İl Müdürlüğü ve bir çok hizmetlerin gerçekleşmesini sağladı. Kocaeli’de çok sevilen ve güler yüzlülüğü ile herkes tarafından takdir edilen Töremiş’in ilimizden ayrılması herkesi üzdü.

Paylaş