HALKBANK Ortak Tedarik Sistemi (OTS) Platformuna Davet

Halkbank, esnafların mal ve hizmet alımında buluşma noktası olan www.halkbankkobi.com.tr sayfasında oluşturulan Ortak Tedarik Sistemi Platformuna (OTS) üyelerimizi davet etmektedir.

 

Halkbank kurulduğu günden bugüne Esnaf ve Sanatkar üyelerimizin ihtiyaçlarını belirleyip yenilikçi ürünler geliştirerek, desteklerini devam ettirmektedir. Bu amaçla kurulan Ortak Tedarik Sistemi (OTS) platformu da alıcı ve satıcıları bir araya getiren ortak buluşma noktası niteliğindedir.

HALKBANK Ortak Tedarik Sistemi (OTS) Platformu

Esnaf ve Sanatkarlarımız için;

Esnaf-Banka-Tedarikçi üçlüsü bir araya getirilerek güçlü bir yapı oluşturulmuş, TESKOMB çatısı altında faaliyetlerini sürdüren 1.500.000 Esnaf ve Sanatkar’ın çeşitli sektörlerde yer alan marka ve firmaların ürünlerine piyasadan daha avantajlı fiyatlarla ulaşmaları sağlanmış, yine Esnaf ve Sanatkar müşterilerimizin ihtiyacı olan OTS aracılığı ile avantajlı fiyatlarla sunulan mal ve ürünleri temin edebilmelerine yönelik finansman ihtiyaçlarını da aylık binde 3,3’den başlayan fazi oranı ve 60 ay’a varan vadeler ile Hazine Faiz Destekli Kredi ürünü ile desteklenmektedir. Ayrıca esnafın tedarikçi firmalardan vadeli mal alımlarına garanti vererek aylık binde 3,3’den başlayan faiz oranlı Hazine Faiz destekli kredi ürünümüz ile desteklemekteyiz.

OTS Platformu

Yeni bir satış kanalı olarak, hızlı ve yer sınırı olmayan bir ortamda, malınızı satmak istediğiniz müşterilere ulaşmada 7 gün 24 saat pazarlama ve doğrudan satış olanakları sunmaktadır. Ayrıca reklam, nakliye, personel ve operasyon gideri gibi maliyetlerinizi düşürerek yurtiçi ve yurtdışı piyasalarda rekabet gücünüzü arttırmanızı sağlamaktadır.

Ticaretle uğraşanlar TESKOMB üyesi 1.500.000 esnaf ve sanatkar ürünlerini satacakları ve piyasada rekabet avantajı sağlayacakları www.halkbankkobi.com.tr web sayfasında yer alan PRtak Tedarik Sistemi (OTS) Platformuna davet edilmektedir.