ICDDA 2024 Hk.

7 Mart 2024

Sayın Üyemiz,

Savunma ve Havacılıkta Endüstriyel İşbirliği Günleri (ICDDA 2024) ile ilgili Odamıza gelen yazıda;  6.sını düzenleyeceğimiz Savunma ve Havacılıkta Endüstriyel İşbirliği Günleri (ICDDA 2024), Savunma Sanayi Başkanlığı, Savunma ve Havacılık Sanayii İhracatçılar Birliği’nin (SSI) ve Ticaret Bakanlığı desteği ile 17-19 Nisan 2024 tarihleri arasında Ankara’da, ATO Congresium’da gerçekleşecek etkinliğimizde sizleri görmekten memnuniyet duyarız.

ICDDA, askeri ve sivil, savunma, havacılık ve uzay alanlarında faaliyet gösteren ana sanayi ve KOBİ firmalarına; yeni pazarlar bulmak, iş fırsatları yakalamak ve iş ortaklıkları kurmayı hedeflemektedir 2022 yılında 5. ICDDA’de 50 üstü ülkeden 90’dan fazla yabancı katılımcının yer aldığı etkinlikte 7.500 B2B iş görüşmesi ve 20 adet iş birliği anlaşması imzalanmıştır.

ICDDA, Savunma Sanayii Başkanlığı, Emniyet Genel Müdürlüğü, Kara, Hava, Deniz Kuvvetleri, Jandarma Genel Komutanlığı, Makine ve Kimya Endüstrisi, Askeri Fabrikalar Genel Müdürlüğü gibi ihtiyaç makamları, ana sanayi yükleniciler ve yabancı üreticilerin 1. ve 2. seviye tedarikçileri ile KOBİ seviyesinde tedarik zinciri yetkililer arasında daha önceden planlanmış ikili iş görüşmeleri ile işbirliği ve iş fırsatları yakalamak açısından önemli bir platformdur.

ICDDA Etkinliği nedir?

2024 etkinliğimiz ile ilgili; Savunma ve Havacılık Sanayiinde yerli ve yabancı firma ve kurumların satın alma ve tedarik makamları tarafından; kendi tedarik süreçlerine nasıl dahil olunabileceği hakkında workshoplar gerçekleştirilmektedir.

2022 yılında gerçekleşen ICDDA tanıtım filmi:

https://www.youtube.com/watch?v=o_eQsVZGl4I

ICDDA web sitesi:

https://www.icdda.com.tr/

ICDDA ile ilgili detaylı bilgi için Tıklayınız

Broşür için Tıklayınız

Stant sözleşmesi için Tıklayınız

Bilgilerinize sunarız.