ICDDA 2024 Savunma ve Havacılık Endüstriyel İş Birliği Günleri

20 Mart 2024

Sayın Üyemiz,

T.C. Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığı himayesinde, Vimeet firması organizatörlüğü ve Pakistan Supreme Technocraft Aviation Services iş birliği ile 17-19 Nisan 2024 tarihleri arasında ATO Congresium’da ICDDA 6’ncı Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı düzenlenecektir.

Ziyaretçiye kapalı olan ICDDA etkinliğimizde moderatörler eşliğinde savunma ve havacılık sanayiinde gelecek vizyonu ve global beklentiler ile satın alma süreçleri hakkında katılımcıları bilgilendiren paneller, B2B ikili iş görüşmelerinin yanı sıra yerli ve yabancı firma ve kurumların satın alma ve tedarik makamları tarafından; kendi tedarik süreçlerine nasıl dahil olunabileceği hakkında workshoplar gerçekleştirilmektedir.

Tedarik zinciri yöneticilerinin, satın alma yetkililerinin, teknik personelin ve ilgili yöneticilerin en kısa zamanda, en doğru insanla talep ve kabiliyetlerini paylaşması için önemli bir araç olan B2B eşleştirme programı ile etkinlik öncesinde tüm katılımcıları ve firma profillerini; katılım amaçlarını (ürün ve hizmet satın alma, işbirliği gerçekleştirme, ortak proje ve üretim gerçekleştirme vb.), beklentilerini ve sunabilecekleri imkanları inceleyerek görüşmek istediğiniz firma ve kurumlara toplantı isteği gönderebilirsiniz.

Etkinlikte 6, 12 ve 24 m2 stand alanları bulunmaktadır. B2B toplantıların gerçekleşeceği bu alanlar ekli sözleşmede yer alan fiyatlandırmalara dahildir. Toplantıların gerçekleştirilebilmesi adına etkinliğe standlı katılım şartı bulunmaktadır.

İlgi ve bilgilerinize sunarız.

Bilgi ve LCV : info@ostimsavunma.org   /   0 (312) 385 50 90 (1327)
2022 yılında gerçekleşen ICDDA tanıtım filmi için tıklayınız.

 

Etkinliğe ilişkin tanıtım broşürü için tıklayınız.
2024 Stand sözleşmesi için tıklayınız.