ICT SPRING EUROPE Konferansı ve İkili İş Görüşmeleri 20 – 24 Mayıs 2019, Lüksemburg

Paylaş

Sayın Üyemiz,

Odamız tarafından, 20 – 24 Mayıs 2019 tarihlerinde Lüksemburg’da düzenlenecek olan ICT Spring 2019 konferansı ve ikili iş görüşmeleri ’ne ziyarette bulunulacak ve firmalar arası ikili iş görüşmeleri gerçekleştirilecektir.

Bahse konu etkinlik, bilişim teknolojileri alanında uluslararası bir teknoloji konferansı ile işletmeler arasında ikili iş görüşmelerinin organize edildiği eşleştirme toplantılarını içeren karma bir etkinliktir. Bu iki günlük etkinlik, Avrupa’nın merkezinde, Lüksemburg’da düzenleniyor ve katılımcılara dijital bilgilerini derinleştirmek, yapay zeka konusundaki gelişmeleri izlemek, hızla büyüyen FinTech Endüstrisinin değerini yakalamak ve uzay teknolojilerinin dünya üzerindeki etkisini keşfetmek için bir fırsat sunmaktadır.

ICT sektörünün lider firmalarının yer alacağı organizasyonda  Amazon Web Services, Microsoft, the Post, the LhoFT katılım sağlayacak olup, ikili iş görüşmeleri yapma fırsatı bulabilirsiniz.

2018 yılında düzenlenen ICT Spring’ de 50 farklı ülkeden 5000 den fazla katılımcı ve 150 yerel ve uluslar arası konuşmacı ile gerçekleşmiştir.

Etkinlikte KOSGEB desteğinden faydalanılacak olup, başvuru ve detaylı bilgi için;

Seda Aydın, seda@kosano.org.tr Tel: 0262 315 8058

Konferans ile ilgili daha detaylı bilgi için tıklayınız.
İkili iş görüşmelerine katılmak için tıklayınız.
Program için tıklayınız.

Broşür için tıklayınız.