İDEV Fuarı 27 Nisan’da Açılıyor

26 Nisan 2017

TÜYAP ve Kocaeli Ticaret Odası işbirliği; Kocaeli Valiliği, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, İzmit Belediyesi, Kocaeli Sanayi Odası, Gebze Ticaret Odası, Körfez Ticaret Odası, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası, Yalova Ticaret ve Sanayi Odası, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası, Bolu Ticaret ve Sanayi Odası, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı, KOSGEB, TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi, MOBESKO, Kocaeli Müteahhitler Birliği ve Kocaeli Terziler Odası’nın destekleri ile hazırlanan İDEV 2017 – 3. Doğu Marmara İdeal Ev, Evlilik ve Konut Fuarı ve Doğu Marmara Gayrimenkul Fuarı, 27-30 Nisan 2017 tarihi arasında Kocaeli Uluslararası Fuar Mekezi’nde gerçekleşecek.

Bölgenin  konut projelerinin sergileneceği İDEV- Doğu Marmara Gayrimenkul Fuarı’nda başta Körfez ülkeleri olmak üzere yurtdışından alım heyeti organizasyonu gerçekleştirecek.

Girişlerin ücretsiz olacağı ve 27-29 Nisan 2017 tarihlerinde 10.00-21.00, 30 Nisan 2017 tarihinde 10.00-20.00 saatleri arasında ziyarete açık olacak fuarda birbirinden farklı etkinlikler, gösteriler ve defileler yer alacak.

İDEV Fuarı’nın Kapsamı: Gelinlik ve Moda Evleri, Organizasyon Firmaları, Oteller ve Restoranlar, Düğün Salonları, Fotoğraf Stüdyoları, Çeyiz Firmaları, Ev Tekstili, Mobilya, Beyaz Eşya, Zücaciye, Mutfak Banyo Ekipmanları, Halı ve Dekorasyon Ürünleri, Çiçekçiler, Kuaför ve Güzellik salonları, Ayakkabı, Çanta, İç giyim, Hazır Giyim, Takı ve Kuyumcular.

Doğu Marmara Gayrimenkul Fuarı’nın Kapsamı: Konut ve işyeri projeleri, Topu konut ve villa projeleri, İş merkezleri ve rezidanslar, Arsa Ofisleri, Kooperatifler, Devremülk satış firmaları, Maket tasarım firmaları, Danışmanlık ve aracılık firmaları, Banka ve finans kurumları, Mimarlık, müteahhitlik firmaları, yatırımcılar.

Fuar hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Paylaş