İlimize Yeni Atanan Vali Hasan Basri GÜZELOĞLU’na Kocaeli Sanayi Odası Yönetimi Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulundu

9 Haziran 2014

İlimize yeni atanan Vali Hasan Basri GÜZELOĞLU’na Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan ZEYTİNOĞLU, Kocaeli Sanayi Odası Meclis Başkanı Hasan Tahsin TUĞRUL ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz hayırlı olsun  ziyaretinde bulundu.

Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan ZEYTİNOĞLU ziyarette yaptığı konuşmada, “ Biz Türkiye’de sanayi ticaret odalarının ayrı olduğu illerden bir tanesiyiz. Bu sene 25. Kuruluş yıldönümümüzü kutluyoruz. Heyet olarak hayırlı olsun ziyaretinde bulunmak istedik. Oda olarak Valilikle birlikte çalışma arzusu içerisindeyiz. Sizinle çok önemli işler yapacağımızı umut ediyoruz. Yeni görevinizin hayırlı olmasını diliyoruz.” dedi.

Başkan Zeytinoğlu’nun konuşmasının ardından Kocaeli Valisi Hasan Basri GÜZELOĞLU, bu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “ Sanayi Odamızın değerli Başkanı, Meclis Başkanı  ve Yönetim Kurulu Üyelerine hoş geldiniz diyoruz. Kocaeli’nin ve ülkemizin gelişmesi ve kalkınması adına Sanayi Odamızın ortaya koyduğu çabaları takdirle karşılıyorum. Kocaeli, Türkiye’nin imalat sanayinin %15 ve dış ticaretin %20 sini üreten bir büyüklüğün adıdır. Türkiye’de çok az olan sanayi odasının, en güçlü kimliğiyle Kocaeli’de bulunması bize de büyük kolaylık sağlayacaktır. Önümüzdeki süreçte tüm hedefler doğrultusunda karşılıklı iş birliği, güç birliği en önemlisi gönül birliğine dayalı ilişkiyi tesis edeceğiz.” dedi.

Ziyarette, KSO Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan ZEYTİNOĞLU, Meclis Başkanı Hasan Tahsin TUĞRUL, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Ahmet BAŞARAN ve Çınar ULUSOY, Yönetim Kurulu Üyeleri İbrahim YELMENOĞLU, Mustafa BÖYET, İrfan KANIK ve Genel Sekreter Memet B.TURABİ yer aldı.

Paylaş