Industry Days & Automotive Hungary -16-17 Mayıs 2023 Budapeşte/Macaristan

21 Mart 2023

Sayın Üyemiz;

Kocaeli Sanayi Odası ve Doğu Marmara ABİGEM organizasyonunda, üye firmaların rekabet gücünü artırmak ve global pazarda iş ortakları bulmalarını sağlamak amacıyla yurtdışı heyet ziyaretleri ve ikili iş görüşmeleri etkinlikleri düzenlenmektedir.

Bu kapsamda 16-17 Mayıs 2023 tarihinde Macaristan’ın en büyük sanayi fuarlarından biri olan Industry Days ve Automotive Hungary Fuarı’na ziyarette bulunulacaktır.

Eşzamanlı olarak gerçekleştirilen 10. Automotive Hungary ve 9.Industry Days fuarları, dünyanın birçok yerinden çok sayıda tedarikçi ve hizmet sağlayıcıyı buluşturmaktadır.

Söz konusu fuar, otomotiv üretim endüstrisinin yeniliklerini kapsamakta, dünya markaları ve pazar liderleri ile KOBİ’lerin bir araya gelerek, ürün ve hizmetlerini sergilemelerine olanak sağlamaktadır. Fuar otomasyon, kaynak teknolojileri, 3D yazıcılar, endüstriyel elektronik otomotiv, otomotiv yan sanayi, Tier-1, Tier-2, Tier-3 sektörlerini kapsamaktadır.

Tahmini maliyetin 18.000 TL olduğu organizasyonumuzda gerekli şartlar sağlandığı takdirde, katılımcı firmalarımızın KOSGEB İş Gezisi Desteği’nden yararlanabilmesi için başvuruda bulunulabilecektir.

Fuar organizasyonuna katılmak isteyen firmalarımızın en geç 28 Mart 2023 Salı günü mesai bitimine kadar tarafımıza bilgi vermelerini rica ederiz.

Detaylı bilgi ve katılım için;

Yelda Kanpara / ykanpara@abigemdm.com.tr

Hümeyra Pir / humeyra@kosano.org.tr

Tel: 0262 323 08 56