InnoTEAM Projesi Hakkında

9 Şubat 2017

Sayın Üyemiz,
 Doğu Marmara Kalkınma Ajansı’nın (MARKA)‘nın koordinatörlüğünde Kocaeli Sanayi Oda’sının İşbirliğinde InnoTEAM adlı işletmelerin inovasyon yönetim kapasitelerinin ölçülmesini ve geliştirilmesini sağlayan yarışma kapsamında düzenlenecek olan panel 17 Şubat Cuma günü saat 14:00‘da Kocaeli Sanayi Odasında organize edilecektir.
Çözüm ortağı olan Sabancı Üniversitesi’nin katılımı ile gerçekleşecek olan etkinlikte Asaş Alüminyum İK ve Stratejik Planlama Direktörü Birol Büyüksivri konuşmacı olarak yer alacaktır.
InnoTEAM yarışması ile, bölgedeki işletmelerde inovasyon yönetimi farkındalığının artırılması, inovatif işletmelerin tespit ve teşvik edilmesi, bu işletmelerin inovasyon yönetimi becerilerinin geliştirilmesi amaçlanmıştır. Bu kapsamda aşamalı bir değerlendirme ve elemenin ardından, firmalara atanan mentör, inovasyon uzmanları ve firma ile oluşturulacak takımların yapacağı çalışmalar sonucunda en çok gelişmeyi gösteren firmaların jüri tarafından belirlendiği bir süreci kapsamaktadır.
 Ayrıntılı bilgi ve başvuru için yarışma internet sitesi: http://innoteam.marka.org.tr/
Yarışmanın Tanıtım videosunu izlemek için tıklayınız
Detaylı bilgi için; Seda Aydın, seda@kosano.org.tr  Tel: 0262 315 80 58
Hüseyin Özgür Ünsal, h.ozgurunsal@marka.org.tr Tel: 262 332 01 44 – 103
Bilgilendirme toplantısına katılım ücretsiz olup, Odamız web sayfası www.kosano.org.tr sağ bölümde yer alan “Eğitim&Seminer Başvuruları” bölümünden kayıt yapmanız yeterlidir.
Bilgilerinizi rica ederiz.
 
Program :
13:30 -14:00 Kayıt
14:00 – 14:15 Açılış konuşmaları
14:00 – 14:45 MARKA
InnoTeam Yarışması Tanıtım Filmi ve Bilgilendirme
14:45 – 15:30 Sabancı Üniversitesi
İnovasyon Nedir? İnovasyon Neden Gereklidir? İnovasyon Yönetimi Danışmanlığı
15:00-16:45   Birol Büyüksivri, Asaş Alüminyum İK ve Stratejik Planlama Direktörü
İnovasyona Neden İhtiyaç Duyulur? İnovasyon Yönetimi Sistemi Nasıl Kurulur? Sistem Kurulurken Neler Yaşanır? Sistemle Sağlanan Çıktılar, Kazanımlar Nelerdir?
 

Paylaş