İnternetle Daha Çok Kazanmanın Yollarını Anlatan Güçlü KOBİ Seminerinin İlk Durağı Kocaeli

17 Haziran 2014

42 farklı ülkede faaliyet gösteren IAB Türkiye, KOBİ’lerin interneti daha verimli kullanması için geliştirdiği re-KOBİ (Rekabetçi Kobi) Uzaktan Eğitim Platformu’nu hayata geçirmeye hazırlanıyor. re-KOBİ Eğitim Platformu kapsamında tasarlanan İnternet ile Güçlü KOBİ Seminer dizisinin ilki 4 Aralık Perşembe günü Kocaeli Sanayi Odası’nda gerçekleştirilecek.

IAB Türkiye(İnteraktif Reklamcılık Derneği), KOBİ’lerin internetin imkanlarını kullanarak rekabet gücünü arttırmasına destek vermek üzere geliştirdiği re-KOBİ eğitim projesi kapsamında gerçekleştirilecek seminer dizisinin ilkini Kocaeli’de yapacak.

 Kocaeli Sanayi Odası, Doğu Marmara ABİGEM A.Ş. (Avrupa Birliği İş Geliştirme Merkezi) ve IAB Türkiye (İnteraktif Reklamcılık Derneği) işbirliği ile gerçekleştirilecek seminerde internetin gelişimi, iş hayatına ve reklamcılığa getirdiği yenilikler ve imkanlar anlatılacak. Ayrıca IAB Türkiye’nin 2013 yılında hazırlıklarına başladığı ve KOBİ’lere yönelik uzaktan eğitim platformu olarak tasarlanan re-KOBİ Programı tanıtılacak.

 Küçük ve orta ölçekli işletmelerin ihtiyaçları düşünülerek hazırlanan re-KOBİ eğitim programı 11 adet videodan oluşacak, videolar canlı yayınlarla desteklenecek.

 IAB Türkiye tarafından hazırlanan re-KOBİEğitim Platformu ile küçük ve orta boy işletmelerin,  internetin imkanlarını kullanarak markalaşmasına, KOBİ’lerin interneti daha verimli kullanarak ulusal ve uluslararası pazarlardaki rekabet gücünün arttırılmasına katkı sağlanması hedefleniyor.

 İnternet ile Güçlü KOBİ Seminer dizisinin ilki 4 Aralık Perşembe günü Kocaeli Sanayi Odası Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek. Seminere katılım için, kosano.org.tr web sayfası üzerinde “Eğitim&Seminer Başvuruları” bölümünden online başvuru yapılması yeterli oluyor.

Paylaş