KalDer Üyeliği Hakkında

23 Şubat 2017

Sayın Üyemiz,

KalDer tarafından üyelerimize duyurulmak üzere Odamıza gelen davet yazısı aşağıdaki gibidir.

“KalDer, Cumhuriyetimizin 100. yılında sürdürülebilir kalkınma yaklaşımı çerçevesinde ülkemizi çağdaş yaşam düzeyine ulaştırmak amacı ile Türkiye’nin tüm bölgelerinde mükemmellik kültürünü içselleştirmiş, rekabetçi kurum ve kuruluşlar yaratılmasına katkıda bulunan bir kuruluş olma misyonu ile tüm paydaşlarına en etkin biçimde hizmet sunmayı hedeflemektedir.

Siz değerli üyelerimizin küresel rekabet ortamında emin adımlar ile ilerleyebilmesi ve kazanan kuruluşlar arasında yer alması, kurumsal olduğu kadar ulusal bir ihtiyaçtır. Bu çerçevede olası iş birliklerimizi görüşmek ve geliştirmek adına ortak bilgi birikimlerimizi paylaşabilecek platformlarda bir araya gelmeyi umarak, sizi ve değerli kurumunuzu “KalDer Üyeliği”ne davet etmek istiyoruz.

25 yıldır sürdürdüğü çalışmaları bir adım öteye götürerek 21. yüzyılın rekabetçi kuruluşlarını yaratmak amacında olan KalDer’in, ülkemizdeki yaşam kalitesini artırmak üzere kurgulanmış “Ulusal Kalite Hareketi” girişimini desteklemekteyiz.  Sizleri de Türkiye Mükemmellik Ödülü ve Avrupa Kalite Ödülü alan kuruluşlar arasına katarak, Türkiye’nin “Kalite ve Mükemmellik” konusunda geldiği seviyeyi hep birlikte bir basamak ileri taşımak arzusundayız.”

Kocaeli Sanayi Odası olarak firmalarımızın KalDer üyesi kurum/kuruluşlar arasında yer alması hususunu bilgilerinize sunarız.

Paylaş