KOBİGEL-Kobi Gelişim Destek Programı Bilgilendirme Semineri

Paylaş

Sayın Üyemiz

KOSGEB’in yeni bir destek programları olan “KOBİGEL-Kobi Gelişim Destek Programı” ve “İşletmelere 300 Milyon Liralık Destek Programı” hakkında üyelerimizi bilgilendirmek üzere, 08 Nisan 2016 Cuma günü saat 14.00’da Kocaeli Sanayi Odası Konferans Salonu’nda bir toplantı düzenlenecektir. Bu etkinlik Doğu Marmara ABİGEM A.Ş.’nin yararlandığı COSME Programı kapsamında, Kocaeli Sanayi Odası Sanayi Destek Merkezi iş birliğinde gerçekleştirilmektedir.

KOSGEB tarafından KOBİGEL-KOBİ Gelişim Destek Programı; ülkenin ulusal ve uluslararası hedefleri doğrultusunda, küçük ve orta ölçekli işletmelerin, ekonomideki paylarının ve etkinliklerinin arttırılması, rekabet güçlerinin ve sağladıkları katma değerin yükseltilmesi amacıyla yürürlüğe konulmuştur.

KOSGEB, ülkemiz plan/programlarında belirlenen ve öncelikli olarak desteklenmesi gereken imalat sanayi için, yeni hazırlamış olduğu KOBİGEL-KOBİ Gelişim Destek Programı kapsamında;

  1. Orta – Yüksek ve İleri teknoloji KOBİ’lerinde Kapasite Geliştirme,
  2. Geleneksel İmalat Sanayi KOBİ’lerinde Katma Değerin Arttırılması,

Başlıklarında Proje Teklif Çağrıları hazırlayarak yürürlüğe almış ve KOSGEB’in internet Sayfasında (http://www.kosgeb.gov.tr ) yayınlamıştır. Başvurular 1 Nisan–6 Mayıs 2016 tarihleri arasında elektronik ortamda yapılacaktır. KOBİ_GEL Destek Özet Tablosu için tıklayınız.

Seminere katılım ücretsiz olup, katılım için, Odamız web sayfası ( www.kosano.org.tr ) ana sayfa üzerinde yer alan “Eğitim&Seminer Başvuruları” bölümünden kayıt bildirilmesi yeterlidir.

Detaylı bilgi için; Aydolu Elif Yıldırım, eyildirim@abigemdm.com.tr , Tel: 0262 315 80 89

Program detayına ulaşmak için tıklayınız.