KOBİ’ler İçin İnovasyon Yönetimi Desteği

Sayın Üyemiz,

Kocaeli Sanayi Odası ve Sabancı Üniversitesi işbirliğinde firmalarımızın 03 Haziran 2016 Cuma tarihinde “İnovasyon Yönetim Kapasitesinin Artırılmasına” yönelik bir çalışma gerçekleştiriyoruz.

Sabancı Üniversitesi uzmanları tarafından ücretsiz olarak sunulacak bu hizmetten yararlanacak firmalarla;

•Firmanın stratejik hedeflerinin ele alınması ve firmanın inovasyon yetenekleri konusunda mevcut durumunun analizi,

•Kapsamlı “mevcut durum analizi” sonrasında, firmanın geliştirmeye açık inovasyon yeteneklerinin belirlenmesi,

•Firmanın daha iyi inovasyon performansı göstermesi için inovasyon yeteneklerini geliştirmesine yönelik bir eylem planının oluşturulması

aşamalarını içeren bir çalışma gerçekleştirilecektir.

Çalışma sonucunda, firma üst yönetimine sunulacak bir rapor ile firmanın inovasyon yönetim kapasitesinin artırılması için kendi bünyelerinde uygulayabilecekleri bir “İnovasyon Eylem Planı” oluşturulacak ve bu plan doğrultusunda firmanın ilerlemesi Sabancı Üniversitesi uzmanlarınca takip edilecektir.

Detaylı bilgi için; Seda Aydın, seda@kosano.org.tr  Tel: 0262 315 80 58

Başvuru için TIKLAYINIZ

KOBİ’ler İçin İnovasyon Yönetimi Desteği Semineri Programı

13:30 – 14: 00 Kayıt
14:00 – 15:00 Temel Bilgiler· İnovasyon Nedir? İnovasyon Türleri Nelerdir? İnovasyon Neden Gereklidir?· İnovasyon Yönetilebilir mi?
15:00 – 16:45 INNOVIST Projesi Yaklaşımı· Firmanın stratejik hedeflerinin ele alınması ve firmanın    inovasyon yetenekleri konusunda mevcut durumunun analizi,· Kapsamlı “mevcut durum analizi” sonrasında, firmanın geliştirmeye açık    inovasyon yeteneklerinin belirlenmesi,· Firmanın daha iyi inovasyon performansı göstermesi için inovasyon    yeteneklerini geliştirmesine yönelik bir eylem planının oluşturulması
16:45 – 17:00 Soru – Cevap