Kocaeli Kadın Girişimciler Kurulu Üyelerine Öfke Kontrolü ve Stres Yönetimi Eğitimi

18 Kasım 2016

TOBB Kocaeli Kadın Girişimciler Kurulu üyelerine yönelik yapılan eğitimler kapsamında 17 Kasım 2016 tarihinde Kocaeli Sanayi Odası Konferans Salonunda Banu Yüksel Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri Baş Denetçisi ve Eğitmeni Banu Yüksel’in sunumu ile “Stres Yönetimi ve Öfke Kontrolü Eğitimi” düzenlendi. Kocaeli Sanayi Odası ve Girişimciler Kurulu Koordinatör Oda Başkanı Ayhan Zeytinoğlu’nun söz konusu eğitimin kadın girişimciler kurulu üyelerine fayda getirmesi temennisinde bulundu.

Kadın Girişimciler İcra Kurulu Başkanı Bahar Baykal, İcra Kurulu Üyeleri ve Girişimci Kurul Üyelerinin de katılımıyla gerçekleşen eğitimde, stres nedir, stresin oluşma nedenleri ve davranışlarımıza etkileri, stresin fiziksel ve psikolojik belirtileri, stres kaynakları ve kişilik tipleri, stresle başa çıkma yöntemleri, öfke nedir, öfke kontrolü konusundaki aksaklıklardan kaynaklı duygusal, bilişsel ve davranışsal problemlerin önüne geçebilmek konularına değinildi.

Stres anında rahatlamak için yapılan egzersizlerin gösterildiği eğitimde tüm katılımcılarla birlikte rahatlama egzersizleri yapıldı. Son derece keyifli ve verimli geçen eğitim sonrası Kurul Başkanı Bahar Baykal ve Başkan Yardımcıları Mukadder Doğanay ve Öznur Başaran Eğitmen Banu Yüksel’e teşekkürlerini sundu.

Paylaş