Kocaeli Sanayi Odası çalışanları AVRASYA Maratonuna katıldı

Paylaş

Kocaeli Sanayi Odası çalışanlarından bir grup önceki gün 34’ncüsü düzenlenen İstanbul- AVRASYA -2013 maratonuna katıldılar. 

Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu’nda eşi Rüya hanım ve oğlu İsmail , Genel Sekreter Memet Barış Turabi ile birlikte toplam 20 dolayında çalışan ve yakınlarının katıldığı AVRASYA-2013 halk yürüyüşüne yoğun ilgi vardı.

Toplam 100 binin üzerinde kişinin yer aldığı AVRASYA 2013 marotonuna katılımın rekor olduğu açıklandı. Oldukça güzel bir hava’da gerçekleşen AVRASYA-2013 maratonunda katılımcılar. İstanbul’un harika boğaz manzarasını köprü üzerinden görüntülediler.

Geçen yılda AVRASYA 2013 maratonuna küçük bir grupla katılan Kocaeli Sanayi Odası güzel bir gün geçirmenin mutluluğunu yaşarken, önümüzdeki yıl bu organizasyona daha kalabalık bir grupla katılma kararı aldı.

 

AVRASYA Maratonuna 15 kez katılan KSO Başkanı Ayhan Zeytinoğlu,Odanın basın Danışmanı Ahmet Kurt ile birlikte koşu başlangıcında görülüyor

AVRASYA-2013 Halk yürüyüşüne katılan Kocaeli sanayi Odası çalışanları görülüyor

 

KSO Bilgi İşlem sorumlusu Rahmi Çelikel,AVRASYA  Halk yürüyüşünde boğaz köprüsü üzerinde eşşiz güzellikler önünde görülüyor

KSO çalışanlarından Şehittin Çoker,Akif Bağdaçiçek ve kızı Berfin,Aydın Kılıç ,Ayşen Barış ve eşi yürüyüş sırasında görülüyor

KSO İnsan Kaynakları sorumlusu Aydın Kılınç ve eşi Büşra birlikte katıldıkları AVRASYA Maratonunda boğaz köprüsünün tam ortasında  eşsiz güzelliğin tadını çıkardılar.

With this sort of valuation
burberry schal Paying Careers Worth Looking Into

glitters tag boots or shoes
burberry scarfHow to Make Elastic Headbands