Kocaeli Sanayi Odası, Kasım Ayı Meclis Toplantısında Mehmet KAPTANA’YI Ağırladı

13 Haziran 2014

Kocaeli Sanayi Odası (KSO) Kasım ayı Meclis Toplantısı gerçekleştirildi. Meclis Toplantısının konuğu, Elektronet Bilgisayar Kontrol Ve Haberleşme Sistemleri San. Tic. A.Ş. Yöneticisi Mehmet KAPTANA oldu. Kaptana, “Amerikan Pazarına Giriş Stratejileri” konulu bir sunum gerçekleştirerek, Neden ABD?, federal yatırım zirvesinin amacı, ABD’de yatırım yapan Türk şirketleri ve ABD tarafından sağlanabilecek teşvik ve avantajlar hakkında bilgi aktarımında bulundu. Ayhan ZEYTİNOĞLU’nun tam konuşma metni için tıklayınız.

Kocaeli Sanayi Odası(KSO) Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, Eylül ayı Meclis Toplantısı’nda ekonomik değerlendirmelerde bulunarak, işsizlik oranlarına değindi. Sözlerine, ithalat, ihracat, bütçe, ÜFE ve TÜFE oranları ile devam eden Zeytinoğlu, Doğu Marmara Odaları (Bolu, Düzce, Yalova ve Sakarya) işbirliğinde başarılı sanayi kuruluşlarını ödüllendirmek amacıyla, 18 Aralık tarihinde “Sektörel Performans Değerlendirme Organizasyonu”nu üyelere hatırlattı.

Zeytinoğlu, son olarak KSO Meslek Komiteleri Müşterek toplantısının 21-23 Kasım tarihleri arasında Bolu Abant’ta bulunan Büyük Abant Oteli’nde gerçekleştirileceğini hatırlatarak sözlerini noktaladı.

Paylaş