KOCAELİ SANAYİ ODASI MECLİS TOPLANTISI

25 Haziran 2012

Odamız olağan Meclis toplantısı 27 Haziran 2012 Çarşamba günü saat 17.00’da Leyla Atakan Kültür Merkezi Konferans Salonu’nda yapılacaktır.
Meclis toplantımızın sonunda Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar’ın katılımı ile “Şahabettin Bilgisu Çevre Ödül Töreni” organizasyonu yapılacaktır.
 
KOCAELİ SANAYİ ODASI ŞAHABETTİN BİLGİSU ÇEVRE ÖDÜLLERİ
27 HAZİRAN ÇARŞAMBA GÜNÜ SAAT 17.45’DE 
cevrelogo

Kocaeli Sanayi Odası, kalkınmanın temel unsuru olan sanayileşmeyi sürdürebilmenin ve aynı zamanda da çevreyi koruyabilmenin bir bütün olduğuna inanmaktadır. Bu bilinçten hareketle, çevre bilincinin gelişmesine, çevrenin korunmasına ve gelişimine katkıda bulunmak, çevresel açıdan sürekli gelişimi teşvik etmek, değişen çevre kavramlarına uyumu cesaretlendirmek, ölçülebilir çevre yatırımlarının yanı sıra çevreye ve topluma katkıları olan kuruluşların ödüllendirilmesi amacıyla Türkiye’de ilk kez, Odamızca 1995 yılında “Çevre Ödülleri” yarışması gerçekleştirilmiştir.

Çevre Ödülleri organizasyonu, 1998 yılında civar illerin, 1999 yılından bu yana Marmara Bölgesi’nde yerleşik sanayi kuruluşlarının katılımıyla genişletilmiştir. Bu yıl 18’ncisi gerçekleştirilecek olan, Kocaeli Sanayi Odası Şahabettin Bilgisu Çevre Ödülleri organizasyonunda hem Büyük İşletme hem de KOBİ dalında Çevre ve Teşvik Ödülleri verilecektir.
Kocaeli Sanayi Odası Şahabettin Bilgisu Çevre Ödülleri Töreni Çevre ve Şehircilik Bakanı Sayın Erdoğan BAYRAKTAR’ın katılımları ile 27 Haziran 2012 Çarşamba (Yarın) günü saat 17.45’de düzenlenecektir.
Paylaş