Kocaeli Sanayi Odası Şahabettin Bilgisu Çevre Ödülleri 2015 Yılı Başvuruları Başlamıştır

9 Haziran 2015

Sayın Üyemiz,

Kocaeli Sanayi Odası olarak, 1995 yılından bu yana çevre bilincinin gelişmesine, çevrenin korunmasına ve iyileştirilmesine katkıda bulunan sanayi kuruluşlarının ödüllendirilmesi amacıyla “Kocaeli Sanayi Odası Şahabettin Bilgisu Çevre Ödülleri” organizasyonu düzenlenmektedir. Türkiye’nin ilk Çevre Ödülleri organizasyonu olan Şahabettin Bilgisu Çevre Ödül Töreni organizasyonunun bu yıl 21.si gerçekleştirilecektir.

Büyük ölçekli firma ve KOBİ kategorisinde Çevre Ödüllerinin yanı sıra alınan başvuruların yeterli olması durumunda otomotiv ve yan sanayi, kimya, gıda, metal, makine, enerji ve atık geri kazanım-bertaraf vb. gibi ana sektörler başlığı altında da ödüller dağıtılmaktadır.

Haziran ayı içerisinde düzenlenecek bir törenle sahiplerini bulacak olan “Çevre Ödülü” ve “Sektör Ödülleri” için başvuru en geç 01 Mayıs 2015 tarihine kadar Kocaeli Sanayi Odası’na yapılabilecektir. Çevre Ödülü ve Sektör Ödülü almaya hak kazanan firmalara İZAYDAŞ tarafından özel indirimler yapılacaktır. Ayrıca; başvuran ve ilk elemeyi geçerek saha ziyaretine kalmaya hak kazanan firmalara da bir yıl boyunca özel indirimler uygulanacaktır.

Ödül yönetmeliğine ve başvuru formlarına https://kosano.org.tr/cevre-odulleri/ adresinden ulaşabilirsiniz. Çevre Ödülleri organizasyonuna katılım şartları ve organizasyon ile ilgili bilgiler yönetmelikte ayrıntılı olarak yer almaktadır.               

 

İlgili Kişi: Aynur HACIFETTAHOĞLU

Tel: 0 262 315 80 56

Mail: aynur@kosano.org.tr

Paylaş