Kocaeli Sanayi Odası ve TEB Girişim Bankacılığı işbirliği ile girişimcilere yönelik “Büyüme Senaryoları Eğitimi” dün gerçekleştirildi.

20 Haziran 2013

Kocaeli Sanayi Odası’nda girişimciler için

“Büyüme Senaryoları Eğitimi “ yapıldı

Kocaeli Sanayi Odası ve TEB Girişim Bankacılığı işbirliği ile girişimcilere yönelik “Büyüme Senaryoları Eğitimi” dün gerçekleştirildi.

Kocaeli Sanayi Odası (KSO) Konferans salonunda düzenlenen eğitime özellikle genç girişimciler ilgi gösterdi. Toplantının açış konuşmasını yapan TEB Girişim Bankacılığı yöneticisi Fatih Canan , mensubu olduğu bankanın “Girişimcilik” konusundaki son yayınlanan Reklam filmi üzerinde görüşlerini açıklarken, bu filmin gerçek olduğunu vurguladı. TEB Girişimcilik bankası hakkında görüşlerini aktaran Canan ,bu konudaki çalışmaları özetledi.

Toplantıda daha sonra söz alan TEB Girişim Evi Proje Koordinatörü Danışman ve Eğitmen Mehmet Şöhrap Sanlı, girişimcilerin gelişme çabalarının temelinde neler olması gerektiği, büyüme ve gelişme yolunda atılması gereken adımlar ile işletme fonksiyonları yönetimi konularında bilgi aktarımında bulundu. Sanlı, “Dünya genelinde elde edilen istatistiklere göre, kurulan işletmeler, girişimcilerin ilk yıllarında yaptıkları hatalar ve karşılaştıkları problemler nedeniyle, başlangıç ve tutundurma döneminde kapanmak zorunda kalmakta olduklarını söyledi. TEB Girişim Evi Proje Koordinatörü Danışman ve Eğitmen Sanlı,Ülkemizde girişimcilerin küçük işletmecilikten büyük işletmeciliğe geçiş dönemine kadarki süreçlerde yaşadığı problemler dikkate alınarak, girişimcilerin ilk yıllarını nasıl planlamaları gerektiği ve işletmelerini nasıl yönetmeleri gerektiği bilgileri hakkında görüşlerini anlattı.

In a small saucepan
isabel marant boots Brown Shoes With Black Pants

nice heels no need for stilettos
louis vuitton neverfulHow to Get Cheap Prada Sunglasses
Paylaş