Kocaeli Sanayi Odası Yönetiminden Yeni Bakanlar Işık ve Güllüce’ye Ziyaret

Kocaeli Sanayi Odası (KSO) Başkanı Ayhan Zeytinoğlu ve yönetimi dün Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık ile Çevre Şehircilik Bakanı İdris Güllüce’yi ziyaret ederek görevlerinde başarı dileklerinde bulundular.
KSO Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, KSO Meclis Başkanı Hasan Tahsin Tuğrul, KSO Başkan Yardımcısı Çınar Ulusoy, KSO Yönetim Kurulu üyeleri Mustafa Böyet,Murat Ayhan , İrfan Kanık ve KSO Genel Sekreteri Memet Barış Turabi ilk olarak Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı ve aynı zamanda Kocaeli Milletvekili olan Fikri Işık’ı makamında ziyaret ettiler. KSO Başkanı Zeytioğlu ve Yönetimini oldukça sıcak karşılayan Bakan Işık ile samimi bir ortamda yaklaşık bir saati süren sohbet konuşması yapıldı. Bölgemiz Sanayicilerinin başlıca sorunlarını içeren bir dosya yı sunan Başkan Zeytinoğlu ve ekibi Bakan Işık’a görevinde başarı dileklerinde bulundular.
KSO Heyeti Ankara turlarında daha sonra Çevre Şehircilik Bakanı İdris Güllüce’yi ziyaret ettiler. Bakan Güllüce’de KSO Heyetini kapıda karşıladı.Bir saate yakın süre görüşen taraflar bu ziyaretten mutlu ayrıldılar.

KSO Heyetinin Bakan IŞıkı ziyareti sıcak bir ortamda gerçekleşti.

KSO Başkanı Zeytinoğlu ,Meclis Başkanı Tuğrul ve Yönetimi dün Bakan Işık’ı ziyaret ettiler.

KSO Başkanı Zeytioğlu ve Meclis Başkanı Tuğrul Bakan Işıka sanayicilerin sorunlarını içeren bir dosya sundular.